Миттєвий тест, який може багато розповісти: кіт чи собака?

Ніхто не буде піддавати сумніву, що перше враження рідко буває хибним. Щодня з нами трапляються різні речі, і всі вони є невипадковими. Наше життя – це ланцюг подій, який в підсумку дає цікавий результат.  

Що ви бачите на картинці?

Зараз ми вам пропонуємо пройти тест, який допоможе визначити ваш склад. Відповідати слід одразу, оскільки саме перша реакція на картинку є правильною.

Відповіді:

Кіт

На картинці бачать кота люди, які володіють аналітичним складом розуму. Саме ці особистості часто складають логічні ланцюги та керуються методом дедукції. Вони аналізують події минулого, щоб проаналізувати можливі ситуації в майбутньому. Саме такий підхід допомагає уникнути багатьох проблем у майбутньому. У своїх висновках ці люди базуються на чіткому розрахунку, власному досвіді та розумі. Вони  також відчувають емоції та різноманітні почуття, але при прийнятті рішень керуються лише здоровим глуздом.  

Собака

А от спершу собаку бачить люди з гуманітарним складом розуму. Їм характерний глибокий внутрішній світ, а спосіб мислення відрізняється від аналітичного сприйняття явища. Ці люди не люблять розбирати явища та інформацію по полицях, вони просто акцентують свою увагу на почуттях та емоціях, які дарує їм той чи інший предмет. Саме ці особистості здатні до співчуття і розуміють прихований зміст ситуації. Вони не бояться демонструвати свої переживання та проявляти емоції. Ви здатні фіксувати велику кількість нової інформації й фрагменти яскравих подій, не пов’язаних між собою.

Що спершу побачили Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *