Ось що уста можуть розповісти про жінку

Є безліч психологічних, графічних і візуальних тестів, які допомагають розкрити особистість людини. Не менш красномовно говорить про особу і зовнішність людини. Звичайно, зовнішність буває оманлива. Але найчастіше окремі риси обличчя вельми точно характеризують людину. Не здогадуєтесь, чому?

Ось і форма губ може підказати нам – яку людину ми бачимо перед собою. А для того, щоб перевірити правильність цього твердження, пропонуємо перевірити цей тест спочатку на собі. Не ставтеся до цього тесту занадто серйозно і не шукайте повної схожості в цих картинках. Знайдіть малюнок, який найбільше здається схожим на ваші уста.

Отже, яка ж ви жінка, згідно з формою ваших губ?

Подивилися уважно в дзеркало? А на картинку? Тепер шукаємо свій результат.

Уста № 1
Ви страшно авантюрна персона, кокетлива і енергійна жінка. Але тим не менше ви не забуваєте зберігати холоднокровність, коли це необходімо.

Уста № 2
Ви – втілення оптимізму. У вашому характері – завжди шукати (і майже завжди знаходити) позитивну сторону речей. Дотримуйтеся цього і далі – і вас чекають великі успіхи.

Уста № 3
Ви неймовірно товариська і чарівна жінка. Тому у вас нескінченне, що не піддається підрахунку число друзів і подруг. Але пам’ятайте, що не всі готові підставити плече і простягнути руку допомоги в разі потреби. Не віддавайте надто багато себе вашим друзям. Бережіть хоча б частину себе для чогось більшого.

Уста № 4
Ви дуже амбітні, завжди хочете ще більшого і найкращого. Це непогано, але ж все має межу! Не варто жертвувати справжніми цінностями і собою заради завищених очікувань.

Уста № 5
У вас просто неймовірні інтелектуальні здібності. Ви готові підкорити світ і наповнити його своїми ідеями. Кожному ви можете дати цілком розумну пораду.

Уста № 6
Любов є справжня ваша сутність і ваше призначення. Ви потребуєте , щоб вас любили. І вмієте самі любити по-справжньому. Якщо ви помилилися в своїх очікуваннях, то вам складно продовжувати намічений шлях далі.

Уста № 7
Ви дуже егоїстичні і любите побалувати себе і відчути себе коханою. Для вас завжди важливі приємні дрібниці, вам подобається, коли вони наповнюють ваше життя. З приємних дрібниць складається вся гармонія вашого життя.

Уста № 8
Ви самовіддана жінка. Ваша мета – жити для інших, приносити їм добро і радість. Для вас велике значення має сім’я і близькі люди, які вас оточують.

Уста № 9
Бути в центрі уваги – це ваше все. Тому ви так любите модно одягатися, ви любите носити екстравагантні зачіски. Ви любите отримувати все і відразу. І це у вас майже завжди виходить.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *