Обрана пір’їнка розповість, чого найбільше бажає людина

Ваша підсвідомість містить у собі безліч інформації, про яку ми навіть не здогадуємося.

Ми пропонуємо вам перевірити, що підкаже ваша підсвідомість і ваша інтуїція. В даному тесті потрібно вибрати всього одну пір’їнку. Вибирайте швидко, сильно не замислюючись, тоді, результат може бути більш точним.

Ваш вибір розповість про те, ким ви є, і ким хотіли б бути. Виходячи з цього ваш вибір може показати, чого ви дійсно хочете.

  1. Різноманітність

Ви бажаєте більше різноманітності в житті.

Якщо ви вибрали це перо, то ви застрягли в рутині. Ви робите одне й те саме знову і знову, і відчуваєте, що вам відчайдушно потрібна якась новизна в житті.

Ваш вибір вказує на те, що ви шукаєте різноманітність в своїх думках і справах. Це перо привернуло вас через різноманітність кольорів, які, насправді, відображають ваші внутрішні бажання. Це може бути ваше особисте життя або робота, але ви шалено потребуєте новизни, щоб освіжити свої почуття.

  1. Увага

Ви хочете більше зосередженості в житті.

Якщо ви вибрали це перо, то ви часто відволікаєтеся, і вам буває важко виконати роботу від початку і до кінця. Ви можете почати кілька справ одночасно, але залишити їх на півдорозі. Ваш мозок хоче схопити багато всього, і вам часто надокучає багато речей.

Ваш вибір вказує на те, що ви хочете зосередитися і сконцентруватися, щоб до кінця виконувати поставлені завдання і примиритися з самим собою. Перо, яке ви вибрали, виділяється тим, що нагорі у нього сконцентровано кілька кольорів, і саме ця деталь привернула вашу увагу. Ви хочете прагнути до кращого.

  1. Тепло

Ви бажаєте більше тепла.

Якщо ви вибрали це перо, то ви – ніжна, турботлива і доброзичлива людина. Однак ви віддаєте більше, ніж отримуєте. Ви знаєте, що заслуговуєте більше любові, яку віддаєте, але часто виявляється так, що вас і вашу доброту і любов просто використовують.

Ваш вибір вказує на те, що ви бажаєте більше тепла і любові. Синє перо відображає теплоту, і саме з цієї причини воно привернуло вашу увагу. Вам, однак, не потрібно турбуватися, так як ви за своєю природою дуже ніжна особа, і навіть якщо ви не отримаєте достатньо любові, ви все одно знайдете мир, ділячись своїм теплом.

  1. Різноманітність кольорів(яскравість)

Ви бажаєте більше яскрвості в житті.

Якщо ви вибрали це перо, то ви не дуже емоційна людина, і часто у вашому житті бувають сірі дні. Ви відчуваєте себе трохи втомленим від усього негативу навколо.

Ваш вибір відображає ваше внутрішнє бажання додати яскраві кольори в ваше життя. Ви бажаєте більше позитиву і менше тиші. Вас привернула барвиста і яскрава природа пера, оскільки ви хочете, щоб у вашому житті панувала така ж яскравість. Ви більше не хочете, щоб вас оточували будь-які речі, що підривають вашу енергію.

  1. Сила

Ви бажаєте більше сил.

Якщо ви вибрали це перо, то це вказує на ваше бажання знайти сили, щоб переслідувати свої мрії. У вас є безліч ідей (або одна велика ідея), і ви застрягли в ситуації, коли вам просто не вистачає сміливості подолати всі перепони життя, що стоять на шляху до успіху.

Ваш вибір вказує на те, що ви шукаєте внутрішню силу, якийсь поштовх зсередини, який допоможе вам переслідувати свої амбіції. Темний і суцільний колір пера відображає силу, і саме тому воно привернуло вашу увагу. Ви майже на межі, і все, що вам потрібно, – це невеликий поштовх, щоб злетіти і полетіти.

  1. Простота

Ви бажаєте більше простоти в житті.

Якщо ви вибрали це перо, то ви відчуваєте, що застрягли в заплутаності свого життя. Занадто багато всього відбувається навколо вас, і ви відчуваєте, що постійні зміни вас душать. Ви відчайдушно шукаєте простоти.

Ваш вибір вказує на те, що ви часто стикалися з безглуздістю, маніпуляціями, брехнею, обманом і зрадою. Все, що вам потрібно – це мирне і просте життя. Ваш вибір простого, але елегантного пера відображає те ж саме бажання.

  1. Стабільність

Ви бажаєте більше стабільності.

Якщо ви вибрали це перо, то ви втомилися. Ви занадто багато працювали для того, щоб бути там, де ви є зараз. Незалежно від того, скільки сил ви вкладаєте в роботу, ви просто не відчуваєте себе повністю щасливою людиною.

Ваш вибір відображає ваше бажання знайти стабільну платформу для розвитку. Ви бажаєте знайти сили, щоб знайти ту стабільність, яка дасть вам бажаний душевний спокій. Перо виділяється стійким підбором кольорів, і саме цим воно вас привабило.

  1. Іскра

Ви бажаєте запалити іскру.

Якщо ви вибрали це перо, то вам жахливо набридло одноманітне життя. Вам набридають одні й ті ж люди навколо вас (рідні не береться до уваги) і одні і ті ж асоціації, які вони викликають. У вашому житті застій, якого ви просто не в силах уникнути.

Ваш вибір вказує на те, що вам потрібна іскра в житті. Така іскра, яку ви можете запалити своєю пристрастю. Вам просто потрібна маленька яскрава деталь в житті, щоб ви відчули себе ще більш живою людиною. Ваш вибір палаючого пера відображає це бажання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *