Особистісний тест. Виберіть око і дізнайтеся, що ви за людина

Очі – вікна душі. Чули? І дійсно, вони можуть багато чого розповісти про вашу особистість.

Просто подивіться на ці дев’ять різних очей і без зайвих роздумів виберіть те, яке вам сподобалося найбільше. Головне тут – не розмірковувати, а зробити вибір на користь того малюнка, який естетично вам імпонує найбільше.

Одразу попереджаємо: даний тест – досить вільний спосіб інтерпретації науки. І тим не менше, він заснований на реальних наукових викладках.

Отже, давайте розберемо всі варіанти.

1.Якщо ви вибрали варіант №1, значить, ваша головна риса – відкритість.

Ви – така людина, яка буде радіти всім новим знайомствам. Ви здатні відкривати своє серце кому і чому завгодно, часто ризикуєте, набиваєте “шишки”, але це не стає причиною того, що ви закриваєтеся від зовнішнього світу.

Ви ніколи не показуєте оточуючим свої страхи або свою невпевненість. Ви вважаєте, що майже всі свої проблеми ви в змозі вирішити самостійно. У той же час ви завжди готові допомогти іншим.

2. Якщо ваш варіант №2, то головна ваша риса – сумлінність.

Ви – та людина, яка обожнює робити приємне враження і завжди намагається зробити все правильно. Ви як ніхто інший вважаєте, що людину треба оцінювати за її вчинками.

Ви намагаєтеся не розповідати нікому, коли вам погано. Світ не повинен бачити вас стурбованим або засмученим. Навколо нас дуже багато горя і несправедливості, щоб ще і переживати про свої дрібні проблеми. Ви живете для того, щоб присвятити себе іншим людям.

3. Якщо ви вибрали очей під № 3, це означає, що прямо зараз ви напевно нещасна людина.

У вас напевно було дуже бурхливе минуле, і це досі накладає відбиток на вас сьогоднішнього. Життя може представлятися вам злим і зовсім незрозумілим жартом. Ви намагаєтеся знайти свій світ, але поки не можете.

У той же час ви віддаєте перевагу нікому не розповідати про свої похмурі думки. Ви знаєте, що для всіх – включаючи вас самих – буде краще, якщо ви залишите свої похмурі думки і прогнози при собі. Адже, в кінці кінців, все налагодиться. І це просто такий складний зараз етап, який можна подолати.

4. Якщо ви вибрали №4, це означає, що в глибині душі ви – філософ.

Ви той тип людей, який переймається з приводу питань, які, здається, нікого більше не цікавлять. Ви – один з небагатьох, хто намагається зрозуміти, як влаштований світ на глибинному, справжньому рівні.

Ви хотіли б пізнати глибшу суть речей. Іноді це складно: ви губитеся в своїх думках, не помічаєте навколишнього світу і завжди думаєте про все відразу.

Іноді ви знаходите відповіді на свої питання, але через час починаєте шукати нові загадки. Для ваш життя – це величезний, нескінченний пазл. Ви не знаєте, навіщо це вам, але продовжуєте його складати.

5. Око №5 – символ загадковості і незбагненності вашої душі.

Ви до сих пір не зрозуміли, хто ви і де знаходиться ваше місце в цьому світі. Тим не менш, ви збираєтеся продовжувати пробувати!

Ваша душа – пюре з протиріч, а ваш настрій змінюється кожен день, а іноді – кілька разів за день.

Зазвичай, ви зовсім не балакучий і не любите говорити про себе. Вам цікавіше, коли хтось інший розповідає про своє життя.

6. Вибір на користь очей №6 – ознака високої чутливості.

Ви – та людина, яка все помічає і ніколи нічого не забуває. Завдяки цьому ви живете в стані особливої ​​гармонії зі світом. Ваші почуття – глибокі, вчинки – іноді дурні, але завжди милі, і вас дуже, дуже легко розсмішити або довести до сліз.

Втім, ви приховуєте від зовнішнього світу свою крихкість. Замість цього ви демонструєте йому свою проникливість.

В цілому, ви – позитивна людина, і чекаєте від життя тільки хороше. І якщо в світі трапляється щось нове і незрозуміле, ви – в числі перших, хто хоче про це дізнатися.

7. Якщо ви вибрали очі №7, значить, в душі ви завжди палаєте.

Вас розпирає від енергії і пристрасті. У світі немає нічого більш хвилюючого для вас, ніж просте, буденне життя.

Ваші почуття – це завжди крайнощі. Ви або любите всім серцем або всім серцем ненавидите. У вас є думка з приводу і будь-якого питання. У вас дуже багато енергії, і ви часто витрачаєте її просто на те, щоб нервувати і хвилюватися.

З іншого боку, ви б і раді зупинитися, та не можете. Всі ж сподіваються на вас. І розраховують на вас. Якщо ви комусь не можете допомогти, для вас це – справжня трагедія.

8. Якщо ви вибрали очі №8, значить, ваша головна риса – ексцентричність

Ви – та людина, яка має незвичайні інтереси і переконання. Ймовірно, ви практикуєте щось давнє, про що навіть нікому не розповідаєте: все одно не зрозуміють. Для деяких ви – просто людина з дивацтвами. Але, строго кажучи, вам плювати на такого роду думки.

Вас не турбують правила і традиції. Ви шукаєте свій шлях. І якщо для того, щоб його знайти, доведеться набити чимало гуль, – значить, так тому і бути.

Зазвичай ви нічого не приховуєте від оточуючих, але і не нав’язуєте їм свою думку. Ви розумієте: у кожного – свій шлях. Тому коли вас засуджують, ви просто віджартовується. У той же час ви хочете знайти людей, схожих на вас. Того, для кого пошук свого шляху – радість.

9. Якщо ви вибрали очі під № 9, значить, ви – людина, що живе у відповідності з тим, що їй підказує інтуїція.

Ви – один з тих людей, які дуже тонко відчувають і розуміють світ навколо. Ви можете зрозуміти, що людина думає або почуває, не по його словам, а по його інтонації і міміці. Ви взагалі добре розбираєтеся в людях – причому, з раннього дитинства.

Вам іноді ніяково в цьому зізнаватися, але ви вмієте “читати” людей і їх приховані мотиви. Цей вроджений навик неодноразово рятував вас в житті і на роботі. Ви завжди знаєте, коли хтось намагається маніпулювати іншими і завжди розпізнаєте обман. І вас ніколи не “розведе” ніяка циганка!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *