10 причин, чому Телець – ідеальний партнер для життя і кохання

Тельці прекрасні! Цей знак Зодіаку ідеальний партнер для життя.

Цей знак стихії земля знаходиться під впливом Венери, що гарантує Тельцям чуттєвість, впертість і, головне, реалістичний погляд на життя.

І ось 10 причин, чому це поєднання робить людей цього знака Зодіаку ідеальними партнерами для життя.

  1. Тельці – спокійні люди

Тельці не схожі на людей, готових спалити все навколо при найменшому нападі люті. Вони вкрай рідко стають учасниками мерзенних сварок, в цілому завжди і всюди зберігають спокій і ніколи не починають істерити на рівному місці.

Поруч з Тельцями навколишні завжди відчувають себе в своїй тарілці, тому що люди, народжені під цим знаком, випромінюють упевненість і спокій.

2. Тельці – віддані партнери

Коли мова заходить про відносини, то Тельці завжди відстоюють переваги тривалих, стабільних відносин. Ці люди практично ніколи не знайомляться тільки заради одноразового сексу. Вони – представники “старої школи”.

Тельці вибагливі в питанні вибору партнера і починають будувати серйозні стосунки тільки тоді, коли впевнені в ньому на всі 100. Вони завжди дивляться на людей з точки зору того, чи зможуть вони стати для них партнерами на довгі роки.

Тельці вірні і ніколи не стануть учасниками випадкової інтрижки під час відпустки або відрядження.

3.Тельці – пристрасні коханці

Якщо ваш партнер – Телець, ви ніколи не будете скаржитися на нудьгу і одноманітність. У ліжку люди цього знака активні, охоче пробують щось нове. Зрештою, їх покровитель, Венера, богиня любові!

Взагалі, Тельці дуже цінують і завжди прагнуть чуттєвих задоволень. Вони – справжні гедоністи і майстри по частині розваг. Sекс для них – вищий прояв любові, а не просто набір механічних рухів. Вони завжди готові зробити вам масаж або пограти з вами в еротичні ігри.

4. Тельці наполегливі та рішучі

Якщо Телець побачив свій приз, його вже ніщо не може зупинити. Навіть у важкі часи, коли життя завдає йому удар за ударом, він відмовляється здаватися.

Якщо їм чогось не вистачає, то це щось тут же стає для них головним мотиватором. Мантра “Зберігай спокій і просто продовжуй”, ймовірно, була придумана кимось із Тельців.

Тельці наполегливо рухаються до мети, навіть якщо всі навколо говорять їм, що нічого не вийде. Ось де їх горезвісна впертість вступає в гру!

Звичайно, іноді ця їхня риса дратує. Ви даєте Тельцю пораду, чому не варто навіть пробувати робити чергову амбітну дурість, а він все одно роблять! Але іноді вони виявляються праві і домагаються свого!

5. Тельці вміють захищати своїх і стояти на своєму

Тельці вважаються людьми сильними і мовчазними. І не дарма: якщо вони стикаються з важкою ситуацією, то не бояться вживати необхідних заходів. Якщо хтось образить людину, котора важлива для Тельця, то той спочатку втішить жертву, а потім покарає кривдника.

Коли справа доходить до вираження власної думки, Телець не буде приховувати правду. Але він вміє піднести її тактовно.

Замість “Ти жахливо виглядаєш в цьому платті” він скаже щось на кшталт: “Гарне плаття, але це не кращий вибір. Спробуй щось інше “.

6. Тельці раціональні і прагматичні

Телець бачить світ таким, яким він є. На відміну від представників “повітряних” знаків, голова Тельця не літає в хмарах.

Тельці вміють ставити перед собою реалістичні цілі і досягати їх. Вони славляться своїм логічним і раціональним розумом.

Тому Тельці цінують стабільність і передбачуваність. А значить, вони – надійний гарант якщо не розкішного, то як мінімум ситого життя.

7. Тельці вміють цінувати прекрасні речі в житті

Є один спосіб справити враження на Тельця – звернутися відразу до п’яти його почуттів.

Люди, народжені під цим знаком, вміють насолоджуватися і величними водоспадами, і вишуканою кухнею, і радістю загортання в ковдру. Тельці вміють цінувати красу цього світу і насолоджуватися всіма видами земних благ.

Але не хвилюйтеся. Їх смак не зробить дірку у вашому гаманці. Телець уміє цінувати грандіозні жести, але пізно ввечері дивитися серіал з ним, лежачи в обнімку, теж здорово.

8. Тельці – творчі люди зі щедрим серцем

Тельці вміють висловлювати себе – через музику, вірші або, наприклад, живопис. Якщо ви станете партнером одного з них, то вам напевно присвятять якісь романтичні рядки.

Стіві Уандер, Аль Пачіно, Джессіка Альба, Сальвадор Далі – всі вони народилися під цим знаком. Важливо, що Тельцям, з одного боку, потрібна муза, а з іншого – вони завжди готові висловити свою любов до партнера за допомогою творчості.

Навіть ті Тельці, яких складно назвати людьми творчими, здатні на створення романтичного колажу або на те, щоб подарувати вам листівку, дизайн якої вони придумали самі.

9. Тельці – чутливі душі

Вони навряд чи будуть висловлювати свій емоційний стан в соцмережах. Але вони знають цінність можливості поплакати на дружньому плечі.

Тому Тельці – віддані друзі, які завжди вислухають і підтримають у важку хвилину. Вони краще представників інших знаків Зодіаку вміють вловлювати, що з їх друзями щось не в порядку.

10. Тельці – надійні і “справжні”

Телець знає ціну слова і справи. Він завжди готовий допомогти з чимось, з чим ви самі об’єктивно не справляєтеся. Наприклад, напише за вас есе або допоможе з ремонтом.

Крім того, Тельці не заводять занадто багато друзів: вони знають, що там, де натовп, справжніх відносин не побудувати. Тому у них зазвичай є два-три справжніх друга, яких вони готові рятувати завжди і з будь-якої ситуації.

Знаєте вислів: “Справжній друг – той, з ким можна перевезти труп в багажнику”? Так ось, це про Тельців.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *