Речі, які чоловікам подобаються в жінках більше, ніж зовнішність

Чоловіки оцінюють інші речі? Жінки не без підстав роблять ставки на привабливість – ходять в спортзал, до косметолога і перукаря, купують модний одяг. Тим часом, чоловіки люблять своїх жінок саме за їх особистісні якості. Ось 17 не фізичних параметрів, які для чоловіків важливіші, ніж статура і красиві очі.

1.Cпокій.

Чоловіки намагаються уникати пліток, імпульсивних рішень, емоційних розмов і непотрібних переживань, і вважають за краще, щоб жінки були спокійними, розслабленими, і контролювали свої емоції. Це не означає, що не варто проявляти емоцій зовсім. Це означає вміння прорахувати «відповідну реакцію» на них.

2. Охайність.

Краса – це більше, ніж макіяж і химерна зачіска. Жінки, які приємно пахнуть, у яких чисте, блискуче волосся і випещена шкіра, здаються чоловікам більш привабливими, ніж жінки з «бойовим розфарбуванням» на обличчі.

3. Інтелектуальність.

Незважаючи на дослідження, в яких сказано, що чоловіки уникають розумних жінок, інтелект цінується навіть більше зовнішньої краси. Кожен другий чоловік, який має вищу освіту, прагне знайти супутницю життя собі до пари.

4. Дбайливість.

Інстинктивно чоловіків і жінок приваблюють турботливі люди, на яких можна покластися. Більшість жінок вже народжуються з цим інстинктом, але мало хто показують це.

5. Креативність.

У цьому випадку це не вміння жінки робити вироби, а, скоріше, її здатність креативно і свіжо підходити до життя. Чоловік хоче дружину, яка зможе допомогти йому знайти унікальні рішення життєвих проблем.

6. Дисциплінованість.

Дисципліновану жінку більшість чоловіків завжди вважають більш надійною і вірною і, отже, частіше розглядають як кандидатку в дружини.

7. Лояльність.

Жодна людина на Землі не хоче бути зрадженою. Коли чоловік зустрічає жінку, він дивиться на її поведінку і ставлення до людей, яких вона любить. Якщо вона погано говорить про своїх друзів і батьків, або у неї і зовсім немає друзів, а з батьками стосунки натягнуті, це стоп-сигнал для будь-якого чоловіка.

8. Дружелюбність.

Жінка, яка відноситься до всіх з повагою і добротою, безумовно приваблива для чоловіків.

9. Щирість.

Щирість – це ознака живого, чуйного і відкритого серця, і чоловіки дуже захоплюються цією якістю в жінці. Щирі жінки природні, відверті і правдиві, і їм можна довіряти.

10. Зрілість.

Зрілість не має нічого спільного з віком людини. Психічна і емоційна зрілість – це якість, яку шукають всі чоловіки. А інфантильних жінок підсвідомо намагаються уникати.

11. Оптимізм.

Немає нічого більш сексуального, ніж людина, здатна бачити склянку наполовину повною, а не наполовину порожньою. Жінок, які не здатні радіти життю, чоловіки обходять стороною. Навпаки ж дівчата, що випромінюють життєлюбство й оптимізм, притягують чоловіків як магніт.

12. Пунктуальність.

Ніхто не любить чекати. Більшість чоловіків розуміють, що жінки бувають незібраними, але пунктуальна жінка показує, що вона поважає свій і чужий час.

13. Уміння відпускати.

Боротися за те, що хочеш, це правильно, але мудрість полягає в здатності зрозуміти, коли прийшов час відпустити те, що не можеш мати.

14. Романтичність.

Романтичні люди пам’ятають всі важливі моменти, і завжди намагаються порадувати своїх близьких. Вони заряджені позитивом, добром, хорошим настроєм, і вміють робить речі, які можуть надовго зігріти серце.

15. Повага.

Повага є тією характеристикою, яку всі чоловіки вважають привабливою.

16. Жалість.

Уміння співчувати іншим – важлива якість для жінки. Будь-який чоловік хоче, щоб поруч була та, яка зможе вислухати, поспівчувати і підтримати.

17. Любов.

Уміння любити – це та якість, яку цінує кожна людина.

Як бачите, чоловіки люблять не «красунь з обкладинки», а чуйних, щирих і дбайливих жінок. І так було завжди. А ви згодні, що краса – не головне?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *