![](http://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/10/1_2_1570233354396-1.jpeg)
Цих дамочок називають «генералами у спідниці», їх побоюються чоловіки, які віддають їм всю зарплату і заради них перейменовують знайомих в телефонній книжці – хто вони, жінки-диктатори серед знаків зодіаку? Тільки не показуйте їм цю статтю – дами з залізним характером ненавидять, коли їх в чомусь дорікають.
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_1_1570233354396.jpeg)
1.Скорпіон
Заслужене перше місце. Це ті ще ревнивці і загравати з їх почуттям власної гідності не дозволено нікому. Жінки-Скорпіони завзято охороняють, все що завоювали (саме так!) І вважають своїм, включаючи кохану людину. Чоловік такої жінки може зловити себе на думці, що, сам того не помічаючи, виконує всі її накази. Чи це не чистої води самовладдя?
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_2_1570233354396.jpeg)
2. Лев
Ці жінки не терплять недбалого ставлення до власної персони і при спробі ухилитися від відповіді, ви ризикуєте нарватися на скандал. Левиці – королеви драми і дуже горді, щоб покірно приймати чужу точку зору. Обережно, відкритий вогонь!
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_3_1570233354396.jpeg)
3. Козеріг
Прискіпливий Козеріг – це матуся, яка піклується про своїх близьких надміру. Вона погано орієнтується в умовах безладу і хаосу і тому не терпить подібне в своєму будинку. Ви будете добре інформовані про те, що вам варто носити, говорити, з ким спілкуватися. І не раз. Непослух буде каратися образами і відчуженням.
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_4_1570233354396.jpeg)
4. Телець
Ще один ревнивий і владний земний знак, представники якого дуже прямолінійно розуміють будь-яку ситуацію. Якщо ваша точка зору не збігається з тельцем, вам буде коштувати поту і крові переконати цей впертий знак. Жінка-Телець буде реагувати агресією, якщо те, що на її думку вважається очевидним, не виконується або розуміється перекручено.
5. Рак
А ось Раки – це приховані тирани, керуючі вашими емоціями. Вона розпитає всіх ваших друзів і колег про вас, встановить за вами стеження, але виду не подасть. Просто в один прекрасний день викладе вам на стіл всі факти і не залишить шансу відкрутитися навіть від найменших проступків.
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_5_1570233354396.jpeg)
Якщо ваша дружина тримає вас в їжакових рукавицях, не бійтеся давати їй відсіч – любіть, не дивлячись ні на що! Адже навіть жінка-диктатор здатна розтанути, якщо по відношенню до неї проявляють турботу і увагу.