![](http://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/10/c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c136.jpg)
Уважно подивіться на цю ілюзію. Це картина “Поцілунок” – робота української художниці Софії Левицької. Обличчя на передньому плані може належати або чоловікові, або жінці, в залежності від вашої особистої інтерпритації.
Те, що ви побачили першим, може розповіти про найближчі зміни в житті.
Дівчина: якщо ви побачили дівчину, то знайте, скоро у вашому житті почнеться біла полоса. Вас чекають круті перспективи в справах і довгоочікуваний успіх.
Чоловік: обличчя хлопця символізує зміни в особистому житті. Скоро біля вас з’явиться людина, яка принесе вам багато щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим сенсом.