Який ви фрукт за знаком Зодіаку

Кумедне порівняння! Але все одно схоже)

Якщо існують гороскопи в порівнянні знака Зодіаку і побутової техніки, то чому б не скласти і фруктовий гороскоп?

Вам цікаво дізнатися який ви фрукт: кислий, солодкий, заокеанський або вітчизняний?

Дізнайтеся прямо зараз!

Овен – апельсин

Яскравість, соковитість і притаманна їм кислинка. Це характеристика Овнів. Якщо в життя прийшла нудьга – шукайте апельсин! Він вам точно не дасть сумувати!

Телець – яблуко

Спочатку не помічаєш нічого особливого, але тільки не спробувавши, ніколи не дізнаєтеся – кисле воно чи солодке! Тельці-яблука створюють враження простих, чесних і відкритих.

Близнюки – вишня

Їм властива суперечливість. Вони не можуть до кінця зробити свій вибір і усвідомити, що ж їм важливо насправді. До всього іншого вони славляться мінливим настроєм.

Рак – гранат

Наявність дуже глибокого смаку. Таких людей точно неможливо назвати поверхневими. Дуже часто вони великі цінителі прекрасного.

Лев – персик

Якщо ви зустріли Лева-персика на своєму шляху, то його смак ще довго залишиться у вашій пам’яті. Ідеальні форми плюс ідеальний смак стануть важливою частиною вашого існування.

Діва – полуниця

У Діви-полуниці тонка душевна організація. Їм подобається дотримуватися у всьому порядку. Непередбачуваність точно не їх коник.

Терези – кавун

Ухвалення поспішних рішень не для них. Їх до непристойності простий, але такий солодкий характер вабить до себе всіх навколо. Так само їм властиві пусті балачки.

Скорпіон – лимон

По своїй натурі вони солодкі, але мало хто це розуміє через їх кислий характер. Але, незважаючи на все це, вони дуже життєрадісні і здатні шукати пригоди.

Стрілець – маракуйя

Один з найбільш екзотичних фруктів. Може здатися, що він дуже простий, але всередині це незвичайна натура, що приваблює своєю непізнаністю.

Козеріг – абрикос

Солодкий і м’який, дуже легкий у спілкуванні. Тільки ось в конфліктах він показує свою тверду кістку, яку дуже складно роздрібнити.

Водолій – ананас

Фрукт, який не всім до смаку. Його важко назвати чимось звичайним, але характер припаде до душі не всім.

Риби – виноград

Тонка шкірка і солодка натура, яка має свої тверді кісточки. Вони можуть проявити свою любов, але іноді губляться в своїх фантазіях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *