Найнеприємніша жінка за знаком зодіаку – хто вона?

Сьогодні магічна куля розповість нам, наскільки складно домогтися твоєї прихильності! Можливо, саме ти на першому місці?

12 місце – Стрілець

Почесне 12-е місце дістається Стрільцям, яких завойовувати не потрібно зовсім. Спокійно, не треба відкривати шампанське і заздалегідь святкувати майбутню легку перемогу! Спочатку запишіть собі в нотатник принцип, яким панянка-Стрілець керується у відносинах: «Sекs – взагалі не привід для знайомства». Ну просто щоб ви знали. Тому що після sекsу зі Стрільцем чоловікам, як правило, хочеться негайно схопитися з ліжка і збігати в найближчий ювелірний за обручкою. А ось це – вже вибачте. Умовити панночку-Стрільця на серйозні відносини – це вам не комашку з’їсти, а подвиг.

11 місце – Овен

11-е місце дістається Овнам, яких люто, шалено дратують всі ці безглузді чоловічі кривляння типу букетів (такі гроші на таку вульгарність, прости Всесвіт!), галантності (прабабусі своїй руку будеш подавати, розумник!) І вечерь в підкреслено дорогих ресторанах (гуляй, бо пенсію нарахували?). Так що Овнів взагалі не треба завойовувати. Овен віддає перевагу завойовувати сама. І ось тут вже або здавайся, або тікай. Швидко тікай! Але це все одно не допоможе, тому що «не вмієш – навчимо, не хочеш – примусимо», але дати цю пораду ми були зобов’язані. Не можна ж, справді, ось так просто позбавляти людей будь-якої надії на порятунок.

10 місце – Діва

Для того щоб завоювати Діву, робити нічого не потрібно. Зовсім нічого. Потрібно просто відповідати її вимогам до чоловіка. Так, всім трьом томам вимог, кожен з яких товщиною з телефонний довідник. Якщо відповідаєш – Діва все зробить сама. Якщо ні – тебе щиро і чесно зріжуть ще на підльоті. А ось якщо відповідаєш, але ще й намагаєшся додати собі балів, демонструючи прийоми кухонного мачо – бережися: навіть якщо ти Діві не потрібен, вона в тебе вчепиться. Вчепиться і не відпустить, поки не виб’є з твоєї гарненької голівки всі ці зайві дурниці. Ефект лікування – довічний. Результат – мало чим відрізняється від лоботомії.

9 місце – Скорпіон

Несподіваний поворот! Всі чомусь вважають, що завоювати дівчину-Скорпіона – неймовірно складне завдання, але насправді це робиться елементарно. Принцип дій знайомий будь-якому чоловіку з раннього дитинства: йдеш в Смарагдове місто, знаходиш там Гудвіна і просиш у нього мозок, серце і хоробрість. Хоробрість потрібна, щоб зуміти взагалі до Скорпіона наблизитися, мозок – щоб вона тобі відразу на хвіст не впала, а серце вона потім зажарить і з’їсть з хорошим вином.

8 місце – Рак

Питання «Як завоювати дівчину-Рака?» – найдурніше в світі питання. Ще б запитали, як дихати, наприклад. Просто одружуйся на ній, чувак. Іншого способу все одно не існує, та й кому він, власне, потрібен? Набагато складніше інше питання: як відвоювати себе у неї назад, якщо раптом наздогнала така потреба? І, чесно сказати, відповіді на це запитання ми не знаємо. Тобто відвоювати себе назад можна за тим же принципом: просто розведись з нею, чувак. Але ось як це провернути, не залишивши в міцно затиснутих клешнях найцінніше, науці невідомо. Якщо клешня закрилася – все, кінець. Втім, на втіху можемо повідомити, що після розлучення з Раком тебе напевно візьмуть на кіностудію. Мультики озвучувати.

7 місце – Телець

Записуйте рецепт: щоб завоювати дівчину-Тельця, потрібно бути веселим “роздовбаєм”. Своїм в дошку хлопцем, з яким вона ніколи не сумуватиме. З яким можна поговорити про що завгодно, і він все зрозуміє. З яким просто і не потрібно щось з себе зображати. З яким можна випити «Жигулівське» під смажені сосиски на бабусиній дачі з туалетом системи «дірка в землі». На сосиску попередньо потрібно надіти платинове кільце з діамантиком. Звідки такі гроші у веселого “роздовбая”? Так Тельцю ж то, яка різниця звідки? Це взагалі не її проблеми, щоб ти розумів. Їй просто завтра треба себе показати, так що давай, метнись кабанчиком!

6 місце – Лев

Почесне центральне місце в гороскопі і дуже-дуже простий рецепт для завойовника. Просто приділяй їй більше уваги, бро. Ще більше уваги! Якщо хочеш обійтися без екзерсису «я повзу за тобою на колінах вже тисячу миль, дорога!», можна зобразити те ж саме в грошовому еквіваленті. Загалом, довго або дорого, вибери одне з двох. Обидва варіанти без будь-якої гарантії, до речі. Ласкаво просимо у доросле життя!

5 місце – Терези

П’ятірку лідерів відкривають Терези, яких абсолютно неможливо завоювати, не володіючи набором базових якостей: добра освіта, прекрасне виховання, розвинене почуття прекрасного, начитаність і – упс, зовнішність прекрасного ельфа. Відповідаєш? Тоді все гаразд. Тепер стій під балконом і чекай, коли вона вирішить, треба це їй взагалі або таки ні. Тільки спочатку підмети прах свого попередника, який рівно на цьому самому місці помер від старості.

4 місце – Близнюки

Несподіваний поворот! Легковажні Близнюки майже добралися до трійки лідерів. Тому що завоювати Близнюків – це вам не кіт чхнув: Близнюки готові до відносин тільки в тому випадку, якщо їм цікаво. А для того, щоб панночці-Близнюку стало з тобою цікаво, доведеться шпигувати мізки інформацією, поки не закиплять. А потім навчитися безперебійно постачати їх Близнюкам на блюді з видатного красномовства, приправивши сарказмом, цинізмом і чорним гумором. І тоді вона ще подумає, звичайно. Раптом ти псих ненормальний? В тому сенсі, що якщо ні, якщо не псих і нормальний – мимо проходь.

3 місце – Водолій

Третє місце, бронзова медаль і почесна грамота «За видатні заслуги в справі динамо 80-го нівня» дістається Водоліям. Так, бро, це динамо, але яке! Водоліям абсолютно щиро подобаєшся і ти сам, і твої безглузді сором’язливі кривляння, і дурні подарунки, і квіти. Вона дійсно з великим задоволенням сходить з тобою на побачення – хоч в театр, хоч в ресторан, хоч в парк на лавочку. І за ручку їй ходити подобається, і кокетувати, і сміятися над твоїми жартами. Все це абсолютно щиро, в цьому немає ні найменшої брехні. І так само щиро вона не хоче з тобою в ліжко. Зовсім. Ха-ха, облом!

2 місце – Козеріг

Срібна медаль дістається Козерогам, завойовувати яких – дохлий номер. Навіть якщо ти принесеш їй на блюді голову дракона – руку принцеси не отримаєш. Ну якщо тільки руку якої-небудь сторонньої принцеси, яка випадково завалялася у Козерога в господарстві ще з часів захоплення наукою анатомією (І не відкриєш, до речі, банку, формалін дуже смердючий). Вся справа в тому, що Козерогу не потрібні швидкоплинні романи. Козерогові потрібні серйозні стосунки з прицілом на «жили довго і щасливо і померли в один день». Але спочатку вона хоче пожити довго і щасливо сама по собі. Але ти, якщо що, заходь. Ну, раптом вона зараз захоплена наукою психологією і їй потрібен препарат типу «Мужик закоханий, доведений до відчаю, одна штука»?

1 місце – Риби

Та-дам! Перше місце і золота медаль дістаються Рибам! Які, як усім відомо, дуже холодні, замислені, занурені в себе і, здається, взагалі трішечки не від світу цього. Так що завойовувати їх потрібно якось особливо, але як точно – ніхто не знає. Сюрприз! Ми знаємо. Треба повиснути в товщі води і прикинутися старим дірявим носком. Тоді, можливо, Рибка випливе і, з цікавістю тебе оглянувши, вильне хвостом і зникне в світовому океані. Тому що насправді вона не занурена в себе. Вона просто в засідці сидить в красивих коралах. Так що якщо рипнешься завойовувати – вона зробить «АМ». Ну, а там – як пощастить. Або відразу з’їсть, або спочатку мучитиме. Тому що грати з завойовниками, як кішка з мишкою, – найулюбленіше її заняття.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *