Ось які знаки зодіаку живуть по Вовчим законам

Є люди від народження, наділені вовчим чуттям. Вони живуть у відповідності зі своїми жорсткими правилами. Завжди допоможуть пораненому, але ніколи не пробачать зради.

Перебуваючи в суспільстві, вони по суті своїй завжди залишаються одинаками. Розраховують лише на свої сили і ніколи не зізнаються у своїй слабкості.

Суспільство для них – вовча зграя і щоб вижити, потрібно бути завжди готовим до сутички і відірвати свій, найбільший шматок пирога.

Найчастіше люди, які живуть за вовчими законами, народжуються під декількома знаками зодіаку. Вони завжди чесні перед собою та іншими, не бояться сказати правду в обличчя і безжально розправляються з ворогами. Їх звірине чуття допомагає їм відчувати брехню і чудесним чином уникати небезпеки.

Овен

Він не намагається виглядати краще, ніж є насправді. Якщо перед ним брехлива людина, то Овен неодмінно повідомить йому про це прямо в обличчя.

Цей знак за своєю суттю хижак. Він намагається завжди напасти першим, не боїться сутички і дуже швидко оговтується від потрясінь.

Овен не йде на поводу громадської думки. І не живе ілюзіями. У нього своя зрозуміла йому логіка і він живе у відповідності з нею.

З ворогами Овен часто безжалісний. Якщо людина зрадила раз, він більше ніколи йому не довіриться і назавжди викреслить його зі свого життя.

А за свою сім’ю, він порве кожного. Буде стояти до переможного кінця, але, обов’язково захистить улюблених. І при цьому для нього не важливо, які перепони належить подолати, якщо на кону щастя і безпека родини.

Діва

Цей знак при знайомстві справляє помилкове враження, скромний, мовчазний, уважний, від нього не чекають небезпеки або підступу. Насправді, ніхто не знає, що у Діви на умі.

Вона неперевершений стратег і прораховує свої дії на багато ходів вперед. Звірине чуття дозволяє їй сканувати людину, забиратися всередину її свідомості. Вона майстерно прораховує її дії, і ніхто не знає, коли вона завдасть свій нищівний удар.

У сімейному житті Діва – вовчиця-однолюб. За свою любов і дітей, вона не замислюючись готова віддати життя. Домашнє вогнище – недоторканна зона, чужим туди вхід суворо заборонений.

У Діви по життю мало друзів і подруг. Вона не звикла довіряти людям, адже вони так часто зраджують. Перш ніж вона пустить людини в своє серце пройде дуже багато часу. Але, ось в її вірності і чесності, рідні люди можуть бути впевнені на всі 100%.

Водолій

За своїм душевним станом він типовий вовк-одинак. Навіть перебуваючи в суспільстві, він існує окремо від людей. Немов його оточує невидимий світ, куди немає дороги випадковому попутнику.

Водолій не може і не хоче жити в кайданах. Якщо він відчуває, що щось загрожує його волі, він моментально втече. Прагнення до волі сильніше будь-яких уподобань.

Цей знак можна приманити і приручити, він приходить тільки сам з власної волі. Якщо ж йому стає тісно і некомфортно він в одну мить безслідно зникне.

Звірине чуття Водолія допомагає йому передчувати небезпеку. Якщо біда на порозі, він втрачає спокій, йому сняться погані сни. Його інтуїція ніколи не дрімає, допомагаючи уникнути безлічі неприємностей.

Обманювати Водолія безглуздо. Людську душу він відчуває і розуміє на іншому глибокому рівні. Те, що для інших є загадкою, для Водолія вже давно відомий факт. Звірине чуття його ніколи не обдурить, і він довіряє тільки йому.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *