ТЕСТ-КАРТИНКА: ЩО ВИ ПОБАЧИЛИ ПЕРШИМ НА ЦЬОМУ МАЛЮНКУ?

Погляньте на малюнок і перше, що ви на ньому побачите, зможе багато про вас розповісти.

Лев. Якщо першим побачили лева, то ви – людина дуже емоційна. Відстоюючи свої погляди, ви нерідко перегинаєте палицю, вважаючи тільки свою думку істинно вірною.

Але це навіть непогано. Саме ці якості допомагають вам бути цілеспрямованим і повністю віддаватися своїй ідеї. Люди вашого менталітету нерідко досягають висот.

Горила. Якщо горила була першою, що ви побачили, то ви досить вимоглива людина. Справедливо буде відзначити, що пред’являєте ви високі вимоги не тільки до оточуючих, а й до себе. Ваші ідеї, нехай і не всім зрозумілі, дуже оригінальні. І саме ваша креативність допомагає виділятися з натовпу.

Дерево. Першим побачили дерево? Значить за складом розуму ви логік. Також у вас розвинений розум. Це, безсумнівно, допомагає вам легко справлятися з поставленими завданнями. Більшість людей, які першим бачать дерево, є лідерами, і на роботі займають керівні посади. Легкі завдання вам не цікаві.

Риби. Якщо першими вашу увагу привернули риби, то вас можна схарактеризувати як людину, яка в усьому бачить тільки хороше. Вас не назвеш душею компанії, але все ж є чимало людей, які щиро цінують вас за щирість. Як правило, вас не треба просити про допомогу, ви і самі з готовністю її запропонуйте.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *