Які знаки зодіаку легко вийдуть заміж в будь-якому віці

1. Терези

Жінки, народжені під цим сузір’ям, користуються особливим покровительством Венери, яка наділяє їх красою, чарівністю, умінням спокушати. Такі дівчата легко здобувають любовні перемоги, залишають глибокий слід в чоловічому серці.

Жінки-Терези не уявляють життя без своєї другої половинки, їм потрібна опора і захист. Тому заміж виходять рано. Якщо обранець розчарує, не буде відповідати вимогам, вони легко розірвуть відносини. Але довго на самоті не залишаться: Терези здатні в будь-якому віці зачаровувати чоловіків і неодноразово виходити заміж. Навіть після 80-ти років!

2. Телець

Жінки цього знака також знаходяться під патронатом Венери, що додає їм особливий шарм. Жінки-Тельці з юності не знають недоліку в шанувальниках. Вони розумні, спокійні, прекрасні співрозмовниці. Дівчина може зустрічатися одночасно з декількома шанувальниками, але вийшовши заміж, стає вірною і люблячою дружиною, прекрасною господинею.

Якщо Жінка-Телець не вступила в шлюб в ранній молодості, шанс зробити цей відповідальний крок буде випадати багаторазово протягом життя. Їй залишається лише зробити правильний вибір, щоб переглянути свої почуття. Для неї не проблема вийти заміж і в 50-60 років.

3. Овен

Яскраві, чарівні, впевнені в собі дівчата-Овни часто оточені натовпом прихильників. Але жінки цього знака в молодості не будують довгострокових планів щодо заміжжя.

У них не існує ідеального віку для вступу в шлюб: Овни з легкістю створюють сім’ю в будь-який період свого життя. Вони настільки імпульсивні, що можуть вийти заміж після п’ятихвилинних роздумів. Або, навпаки, в буквальному сенсі втекти з-під вінця. Часто виходять заміж в дуже зрілому віці: 45-50 років. І це не межа.

4. Риби

Загадкові, замріяні жінки-Риби постійно притягують погляд представників протилежної статі. Більшість дівчат цього знака мають потребу в чоловічій підтримці і моральній опорі. Проте, романтична жінка-Риба може роками очікувати свого принца.

Представниці сузір’я часто виходять заміж дуже рано, в 18-20 років. Жінкам цього знаку властиво помилятися при виборі чоловіка. Тому кілька шлюбів для них не рідкість: вони будуть в будь-якому віці повторювати спроби знайти свій ідеал. У 35-40 років шанси створити надійну сім’ю сильно зростають.

5. Близнюки

Жінки-Близнюки обожнюють флірт, який рідко переходить у серйозні відносини, що ведуть до заміжжя. Дівчата цього знаку часто шукають ідеального партнера, але ці пошуки іноді можуть затягнутися на все життя.

У віці 20-ти років Близнюки кокетливі, легковажні, непостійні. Ранні шлюби часто бувають невдалими. Другий раз виходять заміж в 30-40 років, коли стають розсудливими. Але і це не завжди стає запорукою вдалого шлюбу.

6. Рак

Сентиментальні, романтичні дівчата цього знака природжені берегині домашнього вогнища. З юного віку вони мріють про створення сім’ї. Чим старше стає жінка-Рак, тим гостріше відчуває необхідність вийти заміж.

Найчастіше одружуються рано, у віці 18-20 років. Але якщо з якоїсь причини шлюб розпався, вони не залишаються одні. Жінкам-Ракам властива загадкова особливість: з роками вони набувають чарівність, і вступають в шлюб з партнерами, які значно молодше. Другий шанс їм випадає у віці 30-35 років .

7. Лев

Блискучі жінки-Леви не поспішають виходити заміж, не дивлячись на те що вміють справити на чоловіків незабутнє враження. Дівчата цього знаку вважають, що спочатку вони повинні отримати освіту, самореалізуватися, отримати насолоду від життя. В іншому випадку сім’я незабаром почне їх пригнічувати.

Оптимальний вік для вступу в шлюб жінки-Лева 28-30 років. Пізніше у неї може наступити переоцінка цінностей, і на перше місце вийдуть кар’єрні устремління.

Вони страшні в гніві і ці знаки Зодіаку здатні знищити за зраду

8. Стрілець

Жінки-Стрільці звертають на себе увагу в будь-якому натовпі: вони яскраві, часто екстравагантні особистості. Буває, що дівчата цього знака виходять заміж рано, в 18-20 років. Але якщо вони минуть цей вік, то не поспішають брати на себе шлюбні зобов’язання. Жінки-Стрільці достатньо незалежні і пишаються цим.

Найчастіше виходять заміж у віці 30 – 33 років, коли усвідомлюють необхідність створення сім’ї. Йдуть на цей крок свідомо, стають вірними дружинами і відповідальними мамами.

9.Козеріг

Приховані, замкнуті жінки-Козероги представляють загадку для оточуючих. Вони наполегливі, цілеспрямовані, але мають схильність до песимізму. У ранній молодості вони не готові до шлюбу. Сім’я, створена у віці близько 20 років, рідко буває міцною, відносини зазнають краху.

Оптимальний вік для заміжжя – 25-30 років. Після 30-ти жінки цього знака одружуються дуже рідко, оскільки звикають до незалежності. Їм важко знайти людину, яка впорається з їх важким характером.

10. Скорпіон

В образі жінки-Скорпіона є щось магнетичне, яке притягує погляди оточуючих. Таких жінок часто називають «фатальними»: вони оточені прихильниками, розбивають чоловічі серця, але не поспішають одружуватися.

У жінки-Скорпіона високі вимоги до майбутнього чоловіка, догодити їй дуже непросто. Якщо вона не вийде заміж до 28-33 років, то в подальшому претензії до потенційного партнера тільки зростають. Відповідно шанси вступити в шлюб знижуються.

11. Водолій

Волелюбні жінки-Водолії в молодості не замислюються про заміжжя. Представниці цього знаку дуже рідко створюють ранні шлюби. Їм потрібно насолодитися свободою, пожити для себе.

З віком приходить розуміння необхідності створення сім’ї. Рішучий крок випереджають довгі роздуми і коливання. Найчастіше вони вирішуються вийти заміж у віці 30-35 років. У старші роки рідко вступають в шлюб.

12. Діва

Педантичні, акуратні жінки-Діви в стосунках керуються не емоціями, а здоровим глуздом. Вони спокійні, ніжні, жіночні, але не відрізняються бурхливим темпераментом.

До вибору супутника життя підходять з особливою ретельністю, яка може привести до того, що вони так і не вийдуть заміж. Серед представниць цього знака багато старих дів. Вони вважають за краще бути одні, ніж з людиною, який порушує їх строге регламентовану життя.

Тому Дівам рекомендується виходити заміж у віці 18-23 років, коли їх життєві принципи ще не дуже устоялися. Діви стають відданими дружинами, турботливими мамами. У разі розлучення вдруге рідко вступають в шлюб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *