Наука пояснює, як ваше тіло визначає того, хто вам потрібен

Мабуть, коли ви зустрінете свого «єдиного», заїжджене кліше про метеликів в животі знайде для вас новий сенс. Насправді, не тільки ваше серце визначає того, хто вам потрібен. Це може зробити і ваше тіло! І це не вигадка. Згадайте, наскільки сильно позначалися на вас незрозумілі, на перший погляд, фізичні реакції тільки тому, що ви перебували поруч з людиною, яка вам подобається.

І якщо ви не можете зрозуміти, чи зустріли ви свою другу половинку, може варто заспокоїтися і прислухатися до свого тіла? Отже, які ознаки ви повинні навчитися визначати?

Тепло. Ви відчуєте тепло і відкритість, коли ви знаходитесь поруч з ним. Якщо хлопець, з яким ви зустрічаєтеся, змушує вас почувати себе некомфортно, ніби вам стало холодно, варто розпрощатися з ним і йти далі. Хороші відносини завжди дарують тепло і затишок.

Оптимізм. Якщо ви постійно відчуваєте пригніченість в своїх відносинах, значить ви помилилися з вибором партнера. Однак, якщо ви відчуваєте прилив оптимізму кожен раз, коли зустрічаєте його, це може говорити про те, що це та сама, потрібна вам людина. Простіше кажучи, разом з цим партнером ваш стакан буде наполовину повний, а не порожній.

Мотивація. Бути поруч з цією людиною означає те, що ви наповнюєтеся позитивними вібраціями і відчуваєте себе вмотивованою. А це спонукає вас до більшої продуктивності. Якщо він змушує вас відчувати себе млявою або виснажує вашу енергію, це ознака того, що відносини складаються неправильно. Якщо ви розумієте, що разом з ним ви перебуваєте на вершині світу, то можете сподіватися на краще.

Бути самим собою. Кожен відчуває себе комфортно, коли він може бути самим собою. Ми ставимо невидимий бар’єр між нами і деякими людьми, які не дозволяють нам робити цього. І ваш ідеальний партнер – це той, хто не буде судити вас за те, ким ви є.

Запах. Існує твердження, що нюх є найсильнішим відчуттям з п’яти. Якщо його запах миттєво робить вас щасливою або викликає почуття любові, це яскравий і сильний показник того, що ви знайшли когось особливого. Зрештою, ми всі тварини і так чи інакше використовуємо свій нюх!

Здоров’я. Він змушує вас відчувати себе здоровішими. Якщо разом з ним у вас з’являється бажання вести більш здоровий спосіб життя, цей хлопець може зайняти вагоме місце у вашому серці. Можливо, це той, кого ви так довго чекали. Якщо ви стаєте найкращою версією себе поруч з ним, то це потрібна вам людина.

Інтуїція. Можливо, інтуїція не сама науково обґрунтована річ в світі, але з нею пов’язано дуже багато і важливих речей. Це ще називають «шостим чуттям». І цей знак може бути сильним індикатором того, що певна людина підходить вам як не можна краще.

Емпатія. Коли він страждає, ви робите те ж саме. Якщо ми дійсно любимо когось, ми співчуваємо йому. Якщо вам приносить невимовний біль вид страждання близької людини, якщо це позначається на вашому настрої і фізичній активності, то це явна ознака того, що ви могли бути створені одне для одного.

Обійми. Почуття сильного зв’язку при обіймах – це суттєвий показник того, чи сумісні ви з кимось. Це дуже інтимний момент, і якщо ви відчуваєте себе комфортно, коли робите це зі своїм партнером, значить ви напевне зустріли особливу для вас людини.

Спокій. Коли ви перебуваєте поруч з ним, ви миттєво відчуваєте спокій і можете розслабитися. Якщо у нього є ця заспокійлива дія на вас, то це фізична ознака того, що ви двоє – хороша пара. Ваш партнер повинен бути тим, з ким ви можете відчувати себе невимушено.

Відлуння. Навіть після того, як ви розлучилися ввечері після побачення або звичайної прогулянки, ваше тіло все ще пам’ятає відчуття, які ви відчували буквально кілька миттєвостей до цього. Якщо він залишає після себе «післясмак», справляє сильне враження навіть після тривалої розлуки, то це явна ознака того, що це потрібна вам людина.

Потреба. Ви відчуваєте фізичну потребу, майже схожу на біль, коли перебуваєте поруч з ним. Коли ви далеко один від одного, ви відчуваєте почуття туги – не тільки в своєму серці або розумі, але і своїм тілом. Емоції також викликають фізичні реакції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *