Що місяць народження розповість про ваше інтимне життя?

Ваше інтимне життя і переваги можуть відрізнятися в залежності від місяця вашого народження. Так, наприклад одні люди легко вступають у відносини, інші не можуть відчути зв’язок, не маючи сильного емоційного зв’язку, а треті досить егоїстичні в ліжку.
Про те, що вам подобається, і як ви поводитеся в інтимній обстановці, ви можете дізнатися по місяцю народження себе або свого партнера.

Січень: Неприборкані

Люди, народжені в січні, зазвичай, досить сором’язливі. Не варто очікувати, що вони будуть бурхливо виражати емоції, якщо ви ледве знайомі. Однак, коли вони відчують себе комфортно з вами, вони можуть стати одними з найбільших любителів побешкетувати. Як тільки ви дійшли до цієї стадії, вони зроблять все можливе, щоб вам було добре. Вони бувають пристрасні і готові спробувати самі неординарні речі в ліжку. Люди, народжені в січні, люблять експериментувати, хоча їм буває складно висловити свою любов.

Лютий: Авантюрні


Люди, народжені в лютому, загадкові і пристрасні. Вам доведеться дійсно постаратися, щоб між вами виник зв’язок. Хоча вони авантюрні по натурі, вони можуть стати емоційно відстороненими, навіть якщо люблять вас. Відданість улюбленим допоможе їм побудувати успішне інтимне життя.

Березень: Духовні


Люди, народжені в березні, люблять секс. Це неймовірні коханці, які готові на багато що, щоб задовольнити вас і перейти на інший рівень близькості. У той же час вони вірять в духовність, і їм важливо створити душевний зв’язок з партнером. Це допомагає їм проводити ще більше часу зі своїм партнером в ліжку.

Квітень: Бентежать

Зухвалі і вміють збентежати – це дві основні риси тих, хто народився в квітні. Їх складно зацікавити надовго, але вони неймовірно пристрасні і романтичні. Коли ж вони зацікавлені в партнері, вони готові викластися по повній, щоб показати себе з кращого боку в інтимному плані і ніщо не може їх зупинити.


Травень: Вперті

Люди, народжені в травні, дуже розбірливі в тому, з ким і як заводити інтимний зв’язок. Вони хочуть, щоб все було як у фільмах, на красивих і зручних ліжка в ідеальній обстановці. Якщо вони не знаходять ідеального місця для інтиму, вони вважають за краще і зовсім не зв’язуватися з іншою людиною. Їх буває складно вмовити спробувати щось нове, і вони не люблять експериментувати, навіть якщо це негативно впливає на їх особисте життя. Вони дуже послідовні, але вперті.

Червень: Допитливі

Народжені в червні цікаві і винахідливі. Вони завжди вносять новизну в ліжку і хочуть все спробувати. Інтимне життя з тими, хто народився в червні, може бути цікавою, так як вони позбавлені забобонів і готові вам відразу сказати, що вони відчувають. Вони також здатні посилити збудження за допомогою “брудних” розмов.

Липень: Уважні


Люди, народжені в липні, вважають за краще заводити інтимні стосунки з тими, з ким у них є емоційний зв’язок. Коли вони встановили з вами контакт, вони стають найуважнішими партнерами в ліжку.
Народжені в липні вірять в справедливість. Вони завжди переконаються в тому, що їх партнер задоволений, і готові дати те, що від них очікують, або те, що самі відчувають.

Серпень: Вимогливі


Близькість з народженими в серпні може бути досить важким, так як ці люди мають велике его. Вони прораховують кожен крок і рух. Хоча їм не подобається, коли їм кажуть, що робити, одина невірна дія з вашого боку може накликати на вас неприємності. Вони дуже вимогливі, але часом проявляють щедрість в ліжку.

Вересень: Пристрасні


Люди, народжені в вересні, старанні в ліжку за умови, що між вами є емоційний зв’язок. Коли у них є почуття, вони зроблять все можливе, щоб догодити вам. Однак, народженим у вересні буває складно відпустити емоції і контролювати їх.

Жовтень: Спокусливі


Люди, народжені жовтні, чи не кваплять події. Вони вичікують, перш ніж спокусити того, хто їх цікавить, щоб випробувати незабутній досвід інтимної близькості. Інтимна життя з народженими в жовтні сповнена любові, пристрасті і турботи.

Листопад: Ексцентричні


Інтимний зв’язок з тим, хто народився в листопаді, може бути абсолютно неординарним і позбавленим будь-яких заборон. Вони люблять експериментувати і хочуть спробувати все, що можна. Близькість для них невіддільна від пристрасті.

Грудень: Винахідливі


Близькість з народженими в грудні дуже цікава. Вони обожнюють попередню гру і готові до рольових ігор. Коли у них виникає інтимний зв’язок з людиною, яку вони люблять, вони хочуть упевнитися в тому, що задовольняють їх, і партнер відчує найкращий досвід. Саме винахідливість робить близькість з ними такою приємною і радісною.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *