Як швидко позбутися кротів на своїй ділянці. Самі дієві та перевірені засоби

Одним зі шкідників на грядках є кроти. Вони вживають у їжу та дощових черв’яків. Він очищає грядки від капустянки, личинок мух та хруща.

Шкодить він тим, що під час пошуку їжі, він нариває ходи й грядки можуть провалюватись. Садівники ведуть дуже тривалу боротьбу з цим шкідником. У наш існують безліч варіантів боротьби з кротами, а деякі заходи дозволять вивести їх з вашого городу.

Заходи боротьби:

  • Вони знаходять їжу за допомогою слуху та нюху. Не переносять різких ароматів, вібрації землі та гучний шум. Це слід врахувати, під час виведення їх з грядки.
  • Вони не люблять запах коріння таких рослин, як цибулі, часнику, рицину, чорнобривців, рябчиків та нарцисів. Але деякі кроти можуть просто оминати такі насадження.
  • Вони підуть з грядки, якщо у ходах крота з’явиться яєчна шкарлупа, ріпчаста цибуля або затухла риба.
  • Кроти не переносять ефірні олії сосни, лаванди, касторки та жовчного скипидару. Цими сумішами можна просочити тканину та покласти у ходи, де ви тільки викопали грядки. Отвори засипте та утрамбуйте.
  • Кроти не переносять бензин або газ, ці суміші потрібно залити у нору та закрити отвори.
  • Кроти бояться відлякував з жерстяної банки. Надіньте банку на прут із заліза та вкопайте у землю. Коли буде дути вітер, банка почне видавати звуки, які буде чути кріт та лякатись. Якщо земля щільна та глиниста, цей варіант боротьби не підходить. Але можна причепити ще одну бляшанку знизу, щоб посилити ефект.
  • Можна вивести крота за допомогою будильника. Придбайте дешеві будильники, встановіть між ними різний час, помістіть у довгу трубу. У низу труби зробіть отвори та вкопайте у землю на глибину 0,5 м. Будильники можна захистити скляними банками, які ви помістите у трубу. Верхівку прикрийте пластмасовою пляшкою. Звуки будильників налякають кротів.

Бажаємо успіхів!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *