Вирощуючи розсаду за цим методом, огірки виростають в два рази більші

Є багато методів і способів посіву огірків на розсаду і вирощування розсади. У тому числі вирощування розсади без землі.

Цей метод підійде для вирощування розсади за 10-12 днів до посадки у відкритий грунт.

Якщо ви хочете виростити і отримати дорослу, міцну розсаду, а найголовніше хочете отриматине витягнуту розсаду, то цей метод вам сподобається.

Завдяки цьому методу, розсада виходить дуже сильною
і з потужною кореневою системою. А як відомо, коренева система запорука відмінного врожаю.

В чому полягає суть методу?


Метод полягає в тому що ви берете пластиковий стакан, приблизно 500 мл і хороший пухкий грунт. Для цього методу і розсади огірків це дуже важливо. В цей грунт ми можемо додати небагато грунтопокращувача для розкислення і захисту від комах.

Наповнюємо наш стакан приблизно 7-10 см і садимо в нього одне зернятко огірка. Можна звичайно проростити насіння або сухими насіннями садити. Це вже за вашим бажанням. Кладемо наше насіння по центру стаканчика і присипаємо нашим пухким грунтом, злегка утрамбовуємо і поливаємо.

Увесь сенс цього методу в тому що в не великій кількості
землі наші огірочки швидко проростуть і після витягування ніжки огірочка, ми додаємо ще землі, майже по самі семи дольки.

Знову ж, не забуваємо поливати. У міру зростання розсади, ми будемо підсипати грунт і так до кінця стаканчика. Таким чином, наш стаканчик, буде наповнюватися сильною кореневою системою.

Саме стебло, буде витягатися і обростати корінням. Так наша розсада буде і потужною і отримаємо прекрасний
урожай.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *