Столітній засіб від хвopоб огірків і помідорів. Побризкали і все

З цим природним засобом ваші рослини будуть захищені від хвopоб і будь-яких гpибкoвих зaxворювaнь.

Рішення, яке ми вам пропонуємо, може бути використане не тільки для кореневого добрива, але і для обприскування листя

Що потрібно зробити?

Нагрійте 4 літри води до температури 38 градусів за Цельсієм (більш високі температури можуть вбuти дріжджі), розчиніть в ній 15 столових ложок цукру та 15 г сухих дріжджів.

Дуже важливо:

Використовувана ємність повинна бути значно більше 4 літрів, так як під час процесу ферментації об’єм рідини збільшиться щонайменше в 2 рази! Ви повинні прийняти це до уваги.

Дайте дріжджам діяти протягом 5-10 годин, періодично помішуючи рідину. Найкраще зробити добриво в першій половині дня, щоб до вечора ви могли використовувати його в саду.

Нарешті, додайте в суміш 6 літрів чистої води та засіб готовий! Обприскуйте листя рослини або підживлюйте його біля коренів отриманою сумішшю.

Цей розчин відмінно підходить для обприскування овочів, але особливо для помідорів та огірків.

Огірки слід удобрювати кожні 10-12 днів, а помідори та інші овочі – один раз в 15 днів. Як правило, знадобиться близько 1 літра для кожного куща (перед добривом полийте рослини чистою водою).

Таке добриво дає видимий ефект відразу через 5-6 днів після використання: листя набувають інтенсивний зелений колір та здоровий вигляд, а сама рослина стає більш енергійною, росте швидше та виробляє більш якісні плоди.

Як згадувалося раніше, краще всього обприскувати листя ввечері, незадовго до заходу сонця, щоб рослина зберегла всі необхідні поживні речовини, а сонце випалювало листя.

Візьміть на замітку цей простий трюк і використовуйте його в будь-який зручний момент. Ви будете вражені результатом!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *