5 речей, які роблять нас “старими бабками”

З сумом стала помічати на вулицях тітоньок, які просто всіляко намагаються виглядати старими та ніякими. Дивишся на жінку: начебто ще молода і вродлива, але одягнена, як стара баба. Навіщо? Ніколи не зможу це зрозуміти…

Можливо, вони вважають що речі, які вони надягають на себе, дуже зручні та красиві. Ось це? Я задаюся питанням: як взагалі таке можна надіти на себе добровільно?

Давайте, поговоримо сьогодні про 5 речей, які відразу змушують сторонніх людей думати, що це бабуся-городниця, яка «в чому на дачу, в тому і в люди».

Якщо ви хочете виглядати красиво і модно в будь-якому віці та при будь-якому достатку, не варто додавати собі років. Спробуйте переглянути свій гардероб. Якщо ж вас все влаштовує і ви не збираєте слухати якісь там поради, то краще не читайте цю статтю, щоб не злитися і не заражати своєю агресією тих, хто вас оточує.

1. Господарська сумка

Призначення цієї речі я розумію, але деякі здається стали забувати, що така сумка придатна хіба що для того, щоб донести покупки з ринку або привезти щось з дачі. Навіщо ходити з нею постійно?

Якщо вам подобаються сумки з тканини, ви вважаєте їх зручніше, зверніть увагу на сучасні та модні моделі. Вони доповнюють повсякденний образ і залишаються такими ж корисними.

2. Панчохи та квітчасті шкарпетки з відкритим взуттям

Капронові тілесні панчохи — це стандартний атрибут будь-якої бабусі. Нічого страшного в них немає, їх можна надіти під кеди, кросівки, або навіть мокасини. Головне, щоб їх не було видно. Але ось з босоніжками та ляпанцями їх краще не носити. Відкрите взуття призначене для того, щоб носити його на босу ногу.

Зараз ми можемо почути випади: «а якщо нога потіє і тре взуття, як без цього обійтися?» Відповідаю — мабуть, це погане взуття або підібране не за розміром. Добре взуття не буде доставляти незручностей, та й нога у відкритому взутті не повинна пітніти.

3. Образ а-ля дама в «моторошних трояндах»

Ці моторошні трояндочки стали ще жахливіше. Зараз ця неоковирність чомусь подобається жінкам у віці. Вона спотворює фігуру, роблячи прекрасну даму різнобарвною безформною плямою і додаючи їй 20 років до віку.

Якщо навіть молода дівчина одягне таке, то сторонні люди можуть помилитися і прийняти її за літню даму.

4. Незрозуміле взуття дивної форми

Вже не знаю, де вони знаходять таке, але часто жінки ходять у взутті, яке виглядає старим і просто безглуздим. Особливо це стосується моделей з незрозумілим візерунком у дірочку «щоб нога дихала».

В цьому неподобстві ноги не тільки не дихають, але і виглядають огидно. У магазинах повно зручного взуття, яке до того ж ще й красиве, варто його лише знайти.

5. Не річ, але доповнює жахливий образ тітоньки — коротка стрижка з хімічною завивкою

Раніше ця “хімія” була писком моди, її не робила тільки лінива. Багато хто вважає, що так з’являється багато обсягу на тонкому, сивому волоссі. Але все ж такі це пережиток минулого, тому носії таких зачісок вважаються застарілими та літніми.

Побачивши ось таку потилицю, який вік можна дати цієї жінці?

Краще вже підібрати гарну стрижку та укладати її, ніж псувати волосся. Але це, звичайно, не для ледачих. Ледачим простіше «закучерявити» волосся за допомогою хімії, щоб вийшла зачіска, яку не потрібно укладати.

Скажіть, милі жінки, помічали ви таке? Чи носите самі такі речі, зачіски? Чому?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *