Важливі роки кожного знаку Зодіаку: час, коли можна все змінити

Астрологи впевнені, що в житті є важливі роки кожного знаку Зодіаку. Вони наголошують, що у певному віці людина може багато чого змінити. Це як зірвати джек-пот у лотереї на щасливе життя. Погодьтеся, що у кожного з нас бувають моменти, що допомагають кардинально змінити своє життя. І тільки від нас залежить, як і коли краще йти за ними і прислухатися до знаків.

У точці «біфуркації» (так ще називають такі моменти) відбувається повна зміна курсу діяльності. Цікаво, що значні зміни не завжди призводять до глобальних наслідків, а маленькі — можуть стати фатальними.

У кожного з нас є кілька напрямків шляху. І тільки від нас залежить, який з них ми виберемо. У всіх знаків Зодіаку і свій час для настання переломних моментів.

Важливі роки кожного знаку Зодіаку

Овен

Вельми вдалий знак Зодіаку, якщо не йде на поводу у своєї імпульсивності. Відрізняється впертістю і необдуманими вчинками. Мета для нього  – найважливіше. Вони намагаються досягти її, не дивлячись ні на що. Всесвіт натякає їм на зміни за допомогою певних подій.

Такі зміни бувають у віці шістнадцять, вісімнадцять, тридцяти одного, тридцяти шести, сорока одного, сорока шести, п’ятдесят вісім, шістдесят один рік. Вони можуть обернутися перемогою, а можуть принести тільки біль.

Телець

Доля часто дає представникам цього знаку Зодіаку невеликі підказки, які можуть кардинально змінити їхнє життя. На жаль, вони часто не бачать і не чують того, що відбувається. Налагоджуватися життя у Тельців починає тільки ближче до тридцяти.

До цього вони просто ковзають між своїми потребами та бажаннями. «Фатальні» роки в житті Тельців: сімнадцять, двадцять два, двадцять п’ять, тридцять, тридцять чотири, сорок, п’ятдесят два, шістдесят один, шістдесят шість.

Близнюки

Один з найщасливіших знаків Зодіаку. У кожен ювілейний рік (10, 20, 30 …) у них відбувається в житті щось незвичайне. З кожним таким роком вони все швидше знаходять шлях до спокою і гармонії з навколишнім світом.

Бажано не приймати імпульсивних рішень, а керуватися холодним розрахунком.

Рак

П’ятнадцятирічним, двадцяти шестирічним і тридцяти однорічним представникам цього знаку Зодіаку вищі сили показують на щось важливе. На те, що в їхньому особистому житті щось неправильно і збитково. У цей момент вони можуть енергетично видихнутися.

Якщо не бачити і не чути того, що відбувається в цей період, то налетять складні і важкі часи, які буде дуже проблематично пережити. Будьте впевнені в собі і своїх силах. Саме тоді ви зможете прийняти правильне рішення і отримати бажане щастя.

Найскладніші роки для кожного Рака: тридцять шість, сорок один, сорок чотири п’ятдесят один, шістдесят два, сімдесят три. Від тих рішень, які ви приймете, залежить ваше майбутнє.

Лев

Зірки не дають підказок Левам, а все блискавично вирішують за них. У такі моменти життя різко змінюється на 180 градусів. І запобігти такому вже неможливо.

Такі періоди припадають на вісімнадцять, тридцять сім, п’ятдесят, п’ятдесят вісім, шістдесят два і сімдесят п’ять років. Як тільки в певний період ситуація стає безвихідною, Леви кардинально змінюють напрямок своєї діяльності. І після подібного їхнє життя стає безперечно кращим. Кинути справу, яку розвивали кілька років, і почати все з нуля — це про них.

Діва

Найбільше представники цього знаку Зодіаку залежать від своїх фінансових можливостей. Завдяки цьому Всесвіт найчастіше завдає удар саме по їхньому добробуту. Відбувається подібне з метою чогось навчити підприємливих Дів.

Крім цього, у представників даного знаку Зодіаку дуже добре розвинена інтуїція. Вони вміють обходити гострі кути і дуже легко це роблять без сторонніх підказок. Діви в змозі передбачити результат навіть найскладнішої ситуації. Їхні «фатальні» роки: сімнадцять, двадцять три, тридцять один, сорок два і шістдесят.

Терези

Успіх супроводжує даний знак Зодіаку все життя. Найголовніші періоди їхнього життя — сімнадцять, двадцять три, тридцять один, сорок два, сорок дев’ять, п’ятдесят сім і шістдесят п’ять років. В цей час до них приходять приховані підказки, які вимагають певної розшифровки.

Життя ніколи не змушує їх робити категоричний вибір. Воно лише м’яко вносить свої корективи. Наприклад, з’явився на горизонті гідний хлопець — пора міняти особисте життя, знайшли гаманець з грошима — прийшов час поліпшити фінансове становище.

Скорпіон

Даний знак Зодіаку постійно бореться з собою і своїми почуттями. Певний момент стає кризовим. Найчастіше він припадає на чотирнадцять, двадцять шість, тридцять один, сорок, сорок шість, шістдесят п’ять і сімдесят три роки.

У цей період Скорпіон може кардинально змінити своє життя, відмовившись від старого на догоду новому. Якщо перед вами складний вибір, швидше робіть його. Інакше хороші зміни обернутися розчаруванням. Скорпіонам варто прислухатися до своєї інтуїції.

Стрілець

Будь-який досвід для цього знаку Зодіаку дуже цінний. Переломними для Стрільців стає вік двадцяти років, а потім — тридцяти семи, тридцяти восьми, сорока одного, сорока шести і п’ятдесят вісім років.

Коли у Стрільців складний період, до них несподівано приходять нові сили і можливості. Як тільки почали «рости» крила, значить настав подібний момент.

Козеріг

Зміни вриваються в життя представників цього знаку дуже несподівано. Чим більше вони мріють, тим їм складніше. Оскільки життя починає підкидати несподівані сюрпризи.

Складними і неоднозначними для Козерогів є п’ятнадцять, двадцять, тридцять один, тридцять два, тридцять чотири, сорок два і п’ятдесят один рік. Козерогам досить важко пережити цей період. Краще прислухатися до порад друзів і близьких, а також повільно рухатися в бажаному напрямку.

Водолій

Цілеспрямовані та напористі люди, які прекрасно знають, як досягти своїх цілей. Рокові моменти змінюють життя не лише Водоліїв, а всього їхнього оточення. У віці тринадцять, двадцять трьох, двадцяти п’яти, тридцяти чотирьох, сорока трьох, сорока семи, п’ятдесят двох, шістдесят п’яти років вони можуть кардинально змінити своє життя.

В цей період представники даного знаку можуть досягти найскладніших цілей і кардинально змінити своє життя.

Риби

Представники цього знаку Зодіаку отримують таємні натяки від долі в той період, коли життя вже розмірене і спокійне. Тоді їм дуже просто і легко зорієнтуватися у всіх поставлених цілях. Як тільки життя Риб стає максимально спокійним і розміреним, в нього вриваються кардинальні зміни.

Якщо хочете змінюватися і готові до цього, удача завжди буде на вашому боці. Оптимальний час для цього тринадцять, двадцять шість, тридцять два, сорок шість, сорок дев’ять років.

Астрологи рекомендують у важливі роки кожного знаку Зодіаку, треба просто сприймати світ під правильним кутом. Тоді життя гарантовано налагодиться і все буде добре.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *