ВИБИРАЙТЕ НЕ ТОГО, ХТО ПОСТІЙНО ПОВЕРТАЄТЬСЯ, А ТОГО, ХТО НЕ ЙДЕ

Не вибирайте людину, яка завжди повертається після того, як вирішує піти. Того, хто не усвідомлює вашої цінності, не відає, що означає любити. Хто не цінує вас за те, якою ви є і не впевнений у своїх почуттях до вас. Ви заслуговуєте на того, хто здатний визначитися.

Поруч з вами може бути той, кого не злякають розчарування, труднощі і життєві проблеми. Той, хто знаходиться поруч зовсім не з почуття обов’язку або за звичкою, а тому що з вами він щасливіший, ніж де-небудь в іншому місці. З вами він відчуває себе вдома.

Поруч з вами може бути та людина, яку не злякають ваші сумніви і страхи.

Цей чоловік ні за що не залишить вас в момент, коли ви найбільше потребуєте підтримки.

З вами може бути та людина, яку не злякають ваші скелети в шафі, невдачі, помилки і все те, що вам самій не подобається в собі. Чи не злякає сила ваших почуттів до нього і те, наскільки безумовно ви здатні любити. Не злякає визнання, що його щастя є вашим пріоритетом.

Поруч з вами може бути та людина, яка не захоче бігти від пристрасті і відкритості вашого серця.

Той, хто не боїться бути коханим і любити у відповідь.

З вами повинен бути той, хто не сумнівається в правильності зробленого ним вибору і не замислюється про різноманітність доступних йому інших «варіантів». Той, хто навіть не подумає порівнювати вас з ким-небудь ще, тому що усвідомлює, наскільки ви для нього важливі. Той, хто цінує вас у всій вашій багатогранності.

Так, йому відомі всі ваші слабкості і темні сторони, однак поряд з ним ви їх більше не соромитеся. І ви відчуваєте, що вас люблять.

Поруч з вами може бути той, кого не буде дратувати ваш смуток, неспокій і втома, коли ви чогось вимагаєте, ревнуєте або бурчите. Коли без зупинки скаржитеся на колегу по роботі або просто сумніваєтеся в своїх силах.

З вами може бути той, хто буде нагадувати вам про вашу унікальність, силу і здібності. На кого ви завжди зможете покластися в скрутну хвилину, і з ким ви не будете відчувати себе самотньою.

З вами може бути той, хто не боїться показувати свою любов, даючи вам зрозуміти, як багато ви для нього значите.

Той, хто вибирає вас знову і знову, кожен день. Той, хто ніколи не йде.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *