Біологічні батьки відмовились забирати двійню у сурогатної мами . подальша доля малюків прuгoлoмшuла всіх.

Новоспечені батьки не стали навіть дивитися на малюків… Проте розв’язка приголомшила всіх.

Максим та Ольга — звичайна сімейна пара. Вони, як і багато інших одружених, мріяли про дитину. Проте, на жаль, самостійно виконати цю мрію їм не судилося. Саме тоді розпочався їх довгий шлях: спочатку пошуки найкращої клініки для ЕКО, потім сурогатної мами. Це не проста дорога, але закохані, мріючи стати батьками, змогли подолати усі перепони.

День пологів. Майбутніх батьків лікарі вже давно повідомили про несподівану новину: на світ з’явиться аж двоє малюків — дві сестрички! Пологи виявились складними, сурогатна мама нервувала — більше за дівчаток, ніж за себе. Довелося робити Кесарів розтин, але операція, на щастя, пройшла успішно.

Дві красиві та здорові дівчинки вперше побачили цей світ. Але біологічних батьків поряд не було. Доктори так і не змогли додзвонитися до них.

Максима вперше побачили у лікарні лише на наступний день. Дивно, але він побіг не до палати, аби перший раз побачити своїх дітей, а до кабінету головного лікаря. Минуло небагато часу, він вийшов і попрямував до виходу. Більше цього чоловіка тут не бачили.

Виявилося, що пара Максима та Ольги розпалася. Вони посварилися та згодом розлучилися. І на те, що у них вже є спільні діти, людям було начхати…

Про все розповіли сурогатній мамі крихіток. Біологічні батьки ще не підписали документів, так що фактично ніким цим малятам не доводились.

Сурогатна мама слухала уважно. Наступні дві години вона провела у палаті, мовчазна та задумлива. Мабуть, їй не довелося нічого вирішувати. З тієї хвилини, як народилися діти, вони вже були її дітьми. На 5 день після пологів жінку разом із дівчатами забрав з лікарні чоловік. Новоспечених батьків зовсім не турбувало, що генетично це не їх малюки, адже вони вже любили їх.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *