ОДНОГО РАЗУ ВИ ПОДЯКУЄТЕ БОГУ ЗА ТЕ, ЩО ВІН НЕ ДАВ ТОГО, ПРО ЩО ВИ ТАК ПРОСИЛИ

«Є голос, який не використовує слів. Слухай! » – Румі.

Ви відчуваєте, ніби ваша душа знаходиться в вогні. Вам здається, що ще жодного разу в житті ви нічого так не хотіли. Насправді, вам так сильно цього хочеться, що ви готові абсолютно на все. Але у Бога, схоже, інші плани на вас.

Ваші бажання не виконуються, а молитви так і залишаються не почутими. Ви злі на Нього. Зла на Бога і на весь світ. Ну чому ви не можете отримати бажане, хіба ви просите занадто багато?

З часом в вас починають наростати сумніви. Немов ви знову стали маленькою дитиною, і всі навколо, крім вас, отримують бажані іграшки. А ви завжди десь позаду. Ви – це план «Б». І саме вас Бог вибрав для своїх випробувань.

Розумію, що комок у горлі, що болить в серці і сльози, які ви не можете вгамувати, але повірте – це лише ваш поточний стан, але аж ніяк не призначення.

Пам’ятайте, на все, що відбувається і не відбувається у вашому житті, є своя причина. Але щоб зрозуміти її, вам просто необхідно бути терплячими.

Подумайте ось про що … Хіба Господь звалив на вас непосильну ношу? Раз ви все ще тут, думаю, що відповідь зрозуміла. Бог ніколи не посилає людям те, що вище їх можливостей. Так, у вашому житті були непрості періоди і зливи. Одна за одною на вас звалювалися погані речі, часом навіть одночасно.

Ви часто втрачали надію, але погляньте на себе зараз. Ви сильні, дивовижні і все ще стоїте на ногах. Ви витримали всі ті шторми, в яких опинявся ваш корабель. Але що ще важливіше, ви вийшли з них сильнішими, ніж будь-коли.

Тепер ви знаєте, що перш, ніж стати краще, життя стає жахливим. Зрештою, всіх нас чекає щастя, але спочатку життя повинне зробити нас сильнішими.

Після кожного дощу виходить сонце. Якби не було дощу, у нас не було б можливості побачити веселку. Тому будьте вдячними за всі нерівності на своєму життєвому шляху. Вони готують вас до вашого призначення, перетворюючи в людину, якою вам судилося бути.

Бачите, ви не отримуєте те, чого хотіли, про що молилися і чого просили, не просто так. Що, якщо невиконане бажання в кінці перетворюється в краще, що могло з вами трапитися?

Що, якщо Господь, відмовляючи у ваших молитвах, тим самим вберігає вас від зустрічі з токсичною людиною? Що, якщо Господь, що не посилаючи вам роботу мрії, тим самим рятує вас від нікчемності життя? Що якщо люди, які вас відкидають – це теж робота рук Господа, щоб уберегти вас від страждань, які вони можуть вам заподіяти? Що якщо Господь, змушуючи вас чекати, тим самим вчить вас бути терплячими і показує, що у всього на планеті є свій час?

Справа ось у чому – мені подобається вірити, що якщо мені не дають того, про що я молила, значить у Бога на мене є серйозніші плани. Якщо я не отримую те, чого просила, значить попереду мене чекає щось краще і більше. Якщо у вас буде такий же підхід, то незабаром ваше життя наповниться позитивом і удачею.

Тому не впадайте у відчай. Коли Бог посилає вам речі, які вважає найкращими, ніж те, про що ви Його молили, все відразу ж набуває сенсу. Ваше очікування окупиться. І одного разу ви подякуєте Йому за те, що він не почув прохання, а дав те, що вам було дійсно потрібно.

Одного разу ви зрозумієте, чому ці двері зачинилися і скажете за це «дякую».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *