Тест: Характер жінки за квіткою. Вибери ту, яка сподобалася!

Оберіть квітку, і вона розкриє всі таємниці вашого жіночого серця! У мене збіглося на всі 100%!

Більшість жінок люблять квіти. Вони бувають надзвичайно різні: від відтінків і до пелюстків. Таке різноманіття ідеально відображає, якими різними є жінки. Мені здається, що нема такого букета, який би не підкорив жіноче серце. Чоловіки, візьміть це собі на замітку!

Вибір квітки також демонструє прояв і розкриття наших жіночих якостей характеру.

Отже, сьогодні ми вам пропонуємо такий простий та цікавий тест. Гляньте на світлину нижче та оберіть ту квітку, яку б ви хотіли отримати в подарунок. Шукайте обрану квітку та опис вашого характеру нижче.

Квітка № 1

Ви точно вмієте привертати увагу чоловіків своєю розкішністю та жіночністю. Ви всюди знаходитеся в центрі уваги та привертаєте до себе погляди перехожих. «Жінка — мрія» — так думають про вас чоловіки, а інші жінки завжди заздрять вашій харизматичності. Однак, вас не дуже хвилюють чужі оцінки та погляди. Ви знаєте собі ціну й у вас є невелике коло близьких людей, яких поважаєте.

Вам важко довіритися в нових стосунках і взагалі, ви впевнені лише у своїх найближчих людях. І не дай Боже комусь не виправдати довіри — такого ви не прощаєте ніколи.

Ви красиві у будь-якому вигляді: в спідницях і брюках. Але ваш колір помади лише один — яскраво-червоний!

Квітка № 2

Ви чарівна та мила дівчинка, погляд якої так і зводить чоловіків з розуму. Саме про таких жінок вони і мріють. Ви є хорошою подругою та порадницею. Ви дозволяєте чоловікам за собою доглядати, із задоволенням приймаєте подарунки та інші знаки уваги. Ваша щирість і доброта зачаровують всіх навколо.

Однак, за цим милим личком є міцний стержень, який допомагає вам у всіх складних ситуаціях. Ви завжди добиваєтеся цілей і знаєте чого хочете від життя.

В одязі віддавайте перевагу легкості та витонченості, адже саме в сукнях, блузах, мереживі ви виглядаєте максимально жіночно і чарівно.

Квітка № 3

Ти просто справжній скарб, який складається лише з доброти. Чесна, щира, скромна, вірна — що ще треба чоловікові. Така жінка завжди підтримає та допоможе долати труднощі. До того ж ви ідеальна господиня: знаєте, як навести лад у домі. Чого ще може хотіти чоловік?

Є одна риса, яка об’єднує всіх цих дівчат: чоловіків вони знаходять не скоро, адже дуже часто обпікаються об перше кохання. Цим жінкам, як нікому іншому, потрібна справжня чоловіча підтримка. Варто трохи почекати та обов’язково знаходиться той, хто оцінює їх по достоїнству і прагне берегти їх все життя

Віддавайте перевагу білим і чорним кольорам  в гардеробі. Занадто яскраві відтінки відволікають від вашої особистості.

Квітка № 4

Вас переповняє енергія, яка полонить всіх навкруги. Ваша посмішка здатна розтопити серце будь-кого, навіть дуже холодного чоловіка. Часто такі жінки знаходять спільну мову з чоловіками дуже швидко, адже вони дружать саме з ними. Дружба ця зазвичай закінчується тим, що вони в вас закохуються. Або подружилися з вами, тому що спочатку були закохані в вас.

Є один нюанс — ніхто не знає, як гірко ви можете плакати вночі. Однак, той, хто все-таки зміг наблизитися до вас — отримає кращу у своєму житті жінку та останню любов.

В зовнішності ви часто експериментуєте, і більшість стильних рішень вам до лиця!

Квітка № 5

Ви з дитинства знаєте, що володієте привабливою зовнішністю. Ще коли мама гуляла з вами маленькою, то часто чула компліменти з приводу вашої краси від незнайомих людей. Швидше за все саме вона навчила вас не зазнаватися та оцінювати людей не за зовнішніми даними, а за внутрішніми якостями.

Вашою особливістю є те, що ви бачите людей наскрізь. Ніщо не залишиться без вашої уваги. Багато ваших подруги часто приходять до вас за порадою, як до психолога.

Вас оточує дуже багато чоловіків, які так і намагаються завоювати ваше серце.Однак, ви самі вибираєте собі майбутнього чоловіка.

Ви якраз та жінка, яка вміє одягатися дорого навіть при скромному бюджет. Вам дуже личить золото.

Квітка № 6

Жінка, яка обрала цю квітку, є дуже незвичайною. Ззовні ви складаєте враження холодної та байдужої дівчини, однак всередині горить справжнє полум’я пристрасті та емоцій. І той чоловік, який зуміє розкрити це, буде дійсно щасливим. Ви дуже терпелива, однак, якщо вже щось довело вас до точки кипіння, а таке буває дуже і дуже рідко, то ви знесете все на своєму шляху. Вас жадає багато чоловіків, але ви цього просто не помічаєте. Через таку холодну маску більшість чоловіків бояться проявити вам знаки уваги.

У вас дуже гарні очі, вони зачаровують.

Яку квітку обрали Ви?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *