Ось як година народження впливає на ваш характер

koly_ty_narodyvsa

Ви коли-небудь чули, що година, о котрій ми народилися, виявляється, впливає на наше подальше життя? Декотрі вважають, що вона завчасно визначає наші вміння і особистість в цілому.

Пропонуємо вам дізнатися, наскільки це правда. А зараз зателефонуйте мамі і запитайте в неї, коли ви народилися!

З 00:00 до 02:00

Ви почуваєте себе більш впевнено і комфортно у ситуаціях, які вам вже знайомі. Ви завжди шукаєте стабільність та безпеку, тому багато хто думає, що ви закрита людина. Вам подобається виховувати і закликати людей жити за правилами. Пріоритетом у вашому житті є сім’я.

З 2:00 до 4:00

Ви невгамовні та допитливі, завжди шукаєте щось нове. Ви інтелектуал і чудовий комунікатор. Вірний друг. Любите писати і читати, мандрувати, а також надаєте перевагу спокійним видам спорту.

З 4:00 до 6:00

Ви заощадливі і дбаєте за своє майбутнє. Ви знаєте, що спільне виконання обов’язків – це добре, тому любите допомагати людям, які вас оточують. Але інколи вам потрібне вміння постояти за себе. Ви романтичні, хоча іноді і трошки вперті.

З 6:00 до 8:00

Ви могли б освоїтися у будь-якому художньому середовищі. Ви потребуєте того, щоб вас помічали, і ви багато вимагаєте від себе. У вас надмірна потреба у схваленні. При цьому ви природжений лідер, який інколи може бути занадто владним.

З 8:00 до 10:00

Ви дуже вразлива людина. Вам подобається проводити час наодинці, ви не шукаєте слави та світового визнання. Таке заняття, як медитація, допомагає вам відновити сили і почувати себе спокійно. Ви любите допомагати людям, приносити мир і гармонію у їхні душі.

З 10:00 до 12:00

Ви дуже товариські. Вам подобається бути з тими, хто поділяє ваші інтереси. Хороший командний гравець, ви знаєте, що по-справжньому зближує людей. Ви завжди в пошуку нових друзів, прекрасних моментів та вражень.

З 12:00 до 14:00

Ви амбіційна і відповідальна людина, здібна ефективно справлятися з будь-яким завданням. У вас є потреба в тому, щоб вами захоплювалися. Ви людина, яка точно знає, чого хоче. Але будьте обережні: ваші професійні досягнення можуть поставити під загрозу особисте життя.

З 14:00 до 16:00

Ви дуже активні та заповзятливі. Вам не подобається рутина і стабільність, ви завжди прагнете дізнаватися щось нове, готові розширювати кругозір і постійно шукати відповіді на найважчі філософські питання.

З 16:00 до 18:00

Ви позитивна та енергійна людина, яка має потяг до відгадування найбільшої таємниці життя. Досить часто ви боїтеся відкритися перед кимось і поділитися своїми почуттями. Ви не любите приймати все як належне, особливо віру та любов.

З 18:00 до 20:00

Ви володієте особливим даром – розуміти і відчувати потреби інших людей і ставити себе на їхнє місце. Ви стараєтеся уникати конфліктів і не задаєте зайвих питань. Просто приймаєте життя таким, яким воно є.

З 20:00 до 22:00

Ви геніальний актор другого плану. Щоб гарно почуватися, вам навіть не потрібна головна роль. Допомагати іншим людям – ось що важливо для вас. Вам подобається бути корисним для суспільства. Ви перфекціоніст і не любите робити помилки.

З 22:00 до 00:00

Ви точно знаєте, хто ви і чого хочете від життя. Ви світитеся від щастя і життєвої сили. Високо цінуєте творчість, для вас важлива слава і хороша репутація. Щоб досягнути цілі, ви часто виштовхуєте себе із зони комфорту.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *