Ось як будуть старіти різні знаки Зодіаку

У кожного знака Зодіаку вік проявляється по-своєму – в залежності від характеру, сильних рис і слабких сторін. Звичайно, всі люди старіють по-різному, але астрологія багато в чому визначає загальну картину!

Ось як це відбувається у різних знаків:

Овен.

Ольга Громова

Представники цього знака не зациклюються на свій вік. Вони живуть сьогоднішнім днем, часто не замислюючись, що їх може очікувати завтра. Бадьорість духу підтримує в них величезну енергію молодості до похилого віку.

Швидше за все, 60-річний Овен не буде носити «косуху», але від захоплення мотоциклами не відмовиться. Причому робити це він буде з тим же завзяттям і запалом, що і раніше. Тому старіють Овни непомітно для самих себе і практично непомітно для оточуючих їх людей. Зазвичай таких бабусь і дідусів дуже люблять внуки.

Телець.

Ольга Громова

Тельці люблять як слід перекусити, часом навіть частіше, ніж це необхідно. Саме тому з віком вони набирають чимало зайвих кілограмів. З роками і так вперті Тельці стають ще твердолобих.

Але незважаючи на це, вони живуть довго завдяки своїй хорошій витривалості. Найчастіше вони не нехтують спілкуванням з родичами і спільними поїздками на відпочинок, але переконати похилого Тельця відправитися на відпочинок самостійно практично неможливо, так як вони не переносять самостійного ознайомлення з новою обстановкою.

Близнюки.

Ольга Громова

Представники цього знака ще в юності намічають цілі і впевнено йдуть вперед, не маючи наміру сповільнюватися з роками. Не сподівайтеся, що Близнюки будуть рано йти додому. Навіть у похилому віці ви рідко побачите їх відпочиваючими і вже тим більше – без діла.

Їх кар’єрне зростання буде тривати до самої пенсії, а якщо випаде така можливість, ще довго і після її настання. Тому зазвичай Близнюки доставляють чимало клопоту роботодавцю, який намагається випровадити їх на пенсію. Адже постійний рух їм просто необхідно.

Рак.

Ольга Громова

Раки бувають двох видів: ті, хто ніколи не подорослішає, і ті, хто в старості піклується про оточуючих не гірше матері Терези. З віком представники цього знака вимагають до себе більшої поваги. З Раків виходять відмінні «класичні» бабусі і дідусі, якими їх і хоче бачити більшість дітей.

Вони завжди приготують щось смачненьке, зводять в зоопарк або прибируть за них в дитячій. Дідусь-Рак завжди прагне передати свої навички онукові. Але варто пам’ятати, що все це вони будуть робити, тільки якщо будуть бачити віддачу.

Лев.

Ольга Громова

Поблажливість, до якої так схильні до Леви, з роками буде проявлятися все сильніше. До старості вони стають спокійнішими, величними. Представники знаку жадають загальної поваги і можливо навіть поклоніння, хочуть служити авторитетом і бути основним зразком для наслідування. Саме Леви в основному сидять на лавочках біля під’їздів і знають все про всіх. Дідусі-Леви в основному довго не виходять на пенсію і стають наставниками для молодого покоління.

Діва.

Ольга Громова

З віком більшість Дів починає більш негативно сприймати навколишній світ, особливо якщо вони втрачають контроль над своєю надмірною схильністю до зайвої критичності. Представники знака до старості підтримують себе у відмінній формі і доброму здоров’ї, постійно самовдосконалюються.

Як правило, Діви зустрічають старість підтягнутими леді і джентльменами. Старіючі Діви стають ще більш прискіпливими по відношенню до обранців своїх дітей і до самих дітей теж.

Терези.

Ольга Громова

Представників цього знаку все життя турбує власна зовнішність, тому вони готові на будь-які кроки, аби запобігти появі целюліту або зморшок. Так, як старіють Терези, не старіє більше не один знак Зодіаку.

Вони стають постійними клієнтами пластичних хірургів і косметологів. За рахунок цього їм найчастіше вдається надовго зберегти молодість, і навіть в шістдесят років Терези виглядають чудово. Що правда, турботливі бабусі з них виходять украй рідко, адже найбільше вони стурбовані своїм зовнішнім виглядом.

Скорпіон.

Ольга Громова

З віком Скорпіони стають представницькими і величними. Вони вважають себе філософами, які нагромадили з роками досить мудрості, якою завжди готові поділитися з оточуючими. На жаль, іноді люди похилого Скорпіона стають надто зацикленими на власних переконаннях і цілях.

Але при цьому варто відзначити, що з Скорпіонів виходять хороші, хоч і прискіпливі викладачі. Ви з легкістю зможете отримати знання від професора-Скорпіона, але здати йому залік буде дуже складно.

Стрілець.

Ольга Громова

Стрільці намагаються всіма силами не думати про старість. Часом це навіть трансформується в нав’язливу ідею, і представники знаку починають дошкуляти оточуючим питаннями про свій вік в надії отримати пару-трійку компліментів. Втім, компліменти ці практично завжди виправдані, адже Стрільці якимось чином примудряються зберігати привабливість і сексапільність до глибокої старості.

Причому багатьом з них це вдається практично без докладання особливих зусиль. Адже більшість Стрільців все життя стежить за своїм харчуванням і здоров’ям, що в кінцевому підсумку, допомагає їм на старості років.

Козеріг.

Ольга Громова

Часом здається, що для Козерогів час тече в зворотному напрямку. Представники знаку вже народжуються «маленькими дідусями», серйозними не по роках, відповідальними і мудрими. А в міру дорослішання в них додається все більше дитячості і дурощів.

Зазвичай до старості Козероги поводяться як абсолютні діти. За це їх часто люблять внуки, адже такі бабусі і дідусі дозволяють те, що батьки забороняють – подивитися трохи довше мультики або поїсти солодкого перед обідом. Причому вони не просто дозволяють робити це онукам, а й із задоволенням пустують разом з ними.

Водолій.

Ольга Громова

Серйозні з дитинства Водолії багато уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду, і з роками це їм не набридає. Хоча що стосується вираження власної думки, тут представників знака перестає турбувати те, що про них думають оточуючі, тому до 80 років вони починають вести себе виключно так, як їм заманеться.

Тому чим старше стає Водолій, тим менше людей роблять на нього вплив. Чужа думка їм цікава тільки тоді, коли вони самі запитують її. Старіючий Водолій старіє тільки зовні, всередині він залишається молодим довгі роки.

Риби.

Ольга Громова

Представники цього знака панічно бояться старості: стільки не прожито, не зроблено і не виконано! З цієї причини Риби постійно витрачають багато часу на те, щоб підсумувати свої життєві етапи, підрахувати накопичення і підбити баланс.

Але чим менше вони будуть хвилюватися з цього приводу, тим щасливіше і довше проживуть, адже ніщо так не пригнічує і не скорочує термін життя, як постійне занепокоєння. Цікаво, що найчастіше Риби не особливо переживають через свою зовнішність – хоча постійні переживання сильно відбиваються на ній.

А як ви уявляєте себе в старості?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *