Як розважаються знаки Зодіаку

Виявляється, представники різних знаків Зодіаку люблять проводити вільний час по-своєму! Хтось на дозвіллі воліє проводити час за застільною бесідою з друзями, хтось вирушає в міні-подорожі, хтось займається спортом, а хтось просто валяється на дивані з книжкою і отримує від цього величезне задоволення.

Як розважаються Овни

Овни, як правило, обожнюють домінувати, але в плані розваг часто покладаються на смак і на вибір оточуючих (друзів, родичів, колег). Вони із задоволенням приєднуються до того, чим займаються люди, які мають для представників цього знака Зодіаку важливе значення. Так що Овнів на дозвіллі можна застати за абсолютно різними і такими, що суперечать один одному заняттями. Вони можуть за компанію «до посиніння» займатися спортом, а на наступні вихідні відправитися в бар і влаштувати алкогольні змагання.

Якщо ж Овнів в якийсь момент ніхто ні на що не провокує, і вони надані самі собі, то, швидше за все, вони займуться складанням планів з підкорення світу, або з завоювання серця одного конкретного індивіда. Дуже вже їм подобається розробляти стратегії і мріяти про великі звершення.

Як розважаються Тельці

Тельці часто розважають себе, займаючись чимось корисним. Вони можуть на дозвіллі вишивати, щось ремонтувати, аналізувати свої витрати і підраховувати заощадження. Втім, не відмовляються вони і від відвідування культурних закладів – у представників цього знака Зодіаку досить тонкий смак, тому серед них багато завзятих театралів, любителів закритих кінопоказів та оригінальних виставок.

Крім того, Тельці – гурмани, тому їм подобається «зависати» в кав’ярнях з великим асортиментом десертів і в ресторанах з гарною кухнею, а також готувати вдома якісь складні страви. До того ж вони обожнюють вилазки на природу і намагаються проводити багато часу на свіжому повітрі, подалі від міської суєти.

Як розважаються Близнюки

Близнюки обожнюють гучні розваги в багатолюдній компанії. Їм подобаються рухливі та інтелектуальні ігри, танці, різного роду флешмоби. До того ж вони отримують колосальне задоволення від азартних дискусій і можуть сперечатися до хрипоти по якомусь абсолютно непринциповому питанні. Імпонують їм і гастрономічні розваги. Часто представники цього знака Зодіаку влаштовують кулінарні марафони, під час яких готують і поглинають немислиму кількість їжі.

Крім того, Близнюки на дозвіллі обожнюють вплутуватися в пригоди, в яких або виступають оргганізаторами і потім із задоволенням спостерігають, як викручуються ті, кого вони підбили на чергову авантюру, або йдуть на поводу у відчайдушних друзів і в результаті самі розсьорбують наслідки прояву чужої невгамовної фантазії .

Як розважаються Раки

Раки, як правило, вважають за краще проводити дозвілля тихо і непомітно. Для них вільний від турбот час – щасливий момент, коли можна закритися від зовнішнього світу і побути наодинці з собою або з кимось із дуже близьких людей. Представники цього знака Зодіаку люблять неспішні прогулянки по красивих місцях, приватні ложі в театрах, затишні вечори біля каміна з чашкою ароматного чаю або біля телевізора – за переглядом добрих і сентиментальних фільмів. До того ж Ракам подобається читати і займатися рукоділлям.

Втім, трапляються серед них і ті, хто із задоволенням відвідує світські заходи, ходить в гості і на тематичні вечірки. Правда, в основному в галасливі місця Раків можна виманити тільки в тому випадку, якщо у них в якийсь момент з’являється потреба в інтенсивних емоціях або якщо вони можуть отримати з подібних візитів якусь практичну користь.

Як розважаються Леви

У Левів розваги, як правило, залежать від того, чим вони захоплені в якийсь конкретний момент. Часом вони кожну вільну хвилину проводять з друзями за гучними розмовами і багато накритим столом або лоскочуть нерви, займаючись чимось екстремальним. А іноді вони забиваються в свою нірку, в якій читають книги улюбленого автора (або певної тематики) або з азартом грають в якусь комп’ютерну гру.

Якщо ж у представників цього знака Зодіаку йде виплеск творчої енергії, то вони забувають про все на світі і креативно самовиражаються – пишуть вірші, прозу або музику, малюють, вдосконалюють майстерність гри на якомусь музичному інструменті. Цікаво, що, втомившись від якогось виду творчості, Леви практично відразу знаходять собі нове захоплення.

Як розважаються Діви

Діви люблять відвідувати різноманітні концерти та презентації. Їм подобається перебувати серед натовпу і спостерігати за людьми. Обожнюють вони і прогулянки – піші та велосипедні. Чим ближче представники цього знака Зодіаку до природи, тим краще себе почувають, тому в гарну погоду віддають перевагу пікніку, а не сидінню в задушливому приміщенні. До того ж на дозвіллі вони багато і з задоволенням займаються спортом або фітнесом.

Правда, всі ці розваги Діви, як правило, дозволяють собі тільки в тому випадку, якщо у них немає ніяких домашніх або дачних справ, від яких вони теж отримують певне задоволення. Вірніше, вони «ловлять кайф» не стільки від побутових або городніх клопотів, скільки від усвідомлення того, що вони все роблять правильно і виконують свій обов’язок.

Як розважаються Терези

Терези, як правило, обожнюють свята, тому відзначають всі, що є в календарі, включаючи День взяття Бастилії і скасування кріпосного права. Представникам цього знака Зодіаку подобаються всі етапи – і підготовка, і підбір нарядів, і застілля, і гучне спілкування, тобто від передсвяткової суєти вони отримують не менше задоволення, ніж від самої вечірки або урочистого заходу.

Крім того, Терези люблять ходити по магазинах. Для них шопінг – не тільки можливість грамотно (а іноді і безглуздо) витратити гроші, а й своєрідна терапія. Вони можуть півдня провести в примірочній, міряючи все, що попалося їм на очі, або на ринку, перебираючи товари, прицінюючись і торгуючись. До того ж вони обожнюють кінематограф і готові годинами дивитися на екран.

Як розважаються Скорпіони

У Скорпіонів розваги вельми оригінальні. Їм подобається «грати» почуттями, свідомістю і підсвідомістю інших людей. На дозвіллі представники цього знака Зодіаку періодично штучно створюють ситуації, в яких оточуючі тріпаються, як метелики в павутині, а самі Скорпіони із задоволенням спостерігають за тим, як їх «піддослідні» намагаються впоратися з обставинами.

Втім, експериментами над оточуючими справа не обмежується. Скорпіони обожнюють всі ті розваги, які, так чи інакше пов’язані з ризиком. Вони прихильники екстремальних видів спорту, іноді дозволяють собі рулетку (звичайну або «російську» – як вийде), спускаються під землю з диггерами або лізуть в печери зі спелеологами. Загалом, в пріоритеті все те, що змушує кров бігти швидше.

Як розважаються Стрільці

Стрільці обожнюють подорожувати, а якщо немає можливості відправитися в будь-яку поїздку, вони замість чужих країн і міст «досліджують» своїх старих друзів або заводять нові знайомства. Крім того, представникам цього знаку Зодіаку подобається швидкість, тому вони часто або беруть участь в гонках (професійних або просто по трасі), або оволодівають навичками верхової їзди і здійснюють аж ніяк не повільні кінні прогулянки. Імпонує їм і інший спорт, особливо ті його види, в яких постійно проводяться змагання і можна показати себе у всій красі.

До того ж Стрільці люблять філософствувати – вони із задоволенням коротають дозвілля за розлогими розмовами і іноді їх заносить в такі «нетрі», що опоненти просто губляться і не знають, що відповісти цим природженим софістам.

Як розважаються Козероги

Козероги розважатися не дуже полюбляють. Веселе проведення часу представниками цього знака Зодіаку не вітається, так як все, що вони роблять, апріорі має приносити практичну користь. Втім, як правило, вони отримують колосальне задоволення, піднімаючись на щось високе. Це може бути і гірська вершина, і стінка на скеледромі, і просто пагорб в найближчому парку. Для них це своєрідний метафоричний шлях на самий верх соціальних або кар’єрних сходів, тобто так вони програмують себе на успіх.

Крім того, Козероги іноді дозволяють собі відвідування світських заходів. Але не для того, щоб розважатися, а для того, щоб познайомитися з впливовими людьми або поговорити в неформальній обстановці з тими, хто може бути їм корисний. Що ж стосується непрактичних розваг, то вони приходять в життя представників цього знака тільки тоді, коли всі основні цілі вже досягнуті.

Як розважаються Водолії

Водолії, як правило, обожнюють спілкування, тому з задоволенням проводять час в компанії знайомих, малознайомих і зовсім незнайомих людей. Їм подобається висловлювати свою думку, слухати розповіді інших, пліткувати. Крім того, розвагою для представників цього знака Зодіаку є благоустрій свого житла. Вони постійно вносять в інтер’єр якісь зміни, домагаючись абсолютної краси, функціональності і комфорту.

До того ж Водолії обожнюють пробувати все нове. Вони часто відвідують різноманітні майстер-класи, захоплюються то йогою, то танцями, придумують якісь певні ритуали. І хоча представники цього знака швидко втомлюються від своїх чергових хобі, це не заважає їм знову і знову знаходити щось цікаве, і це істотно урізноманітнює їх дозвілля.

Як розважаються Риби

Риби розважатися не вміють. Безумовно, вони отримують деяке задоволення від спілкування з близькими людьми, від якихось хобі, від поїздок і прогулянок. Однак навіть в момент приємною ледарства в них живе якесь занепокоєння, яке в результаті псує враження. Представники цього знака Зодіаку навіть на дозвіллі весь час згадують про якісь незроблені справах, про невиконані обіцянки і про своє самопочуття, якому якась розвага гіпотетично може нашкодити.

Втім, є щось таке, що приносить Рибам безмежне і нічим не затьмарене задоволення – вони люблять фантазувати. Ця розвага допомагає їм впоратися з труднощами у реальному житті і абстрагуватися від відчуття, що вони постійно комусь щось винні. І треба сказати, що таке проведення часу часто виявляється для них найкращою релаксацією.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *