Якщо ці 2 лінії на ваших долонях збігаються, то це щось неймовірне!

Вам цікаво дізнатися, як складеться ваше особисте життя?

Хіромантія з’явилася в Південно-Східній Азії і була широко поширена в Індії, Китаї, Тибеті та прилеглих територіях. Прочитавши лінії на наших долонях, хіроманти можуть передбачити наше майбутнє.

І знаєте що?

Звівши свої долоні разом і визначивши положення певних ліній, можна багато чого довідатися про те, що чекає на вас у любовному житті та в шлюбі.

Вам цікаво дізнатися, як складеться ваше особисте життя?

Давайте зробимо одну просту вправу.

Щоб дізнатися, що чекає на вас у майбутньому, поставте обидві долоні перед собою та порівняйте на них лінії, що розташовані під пальцями.

Лінії інтерпретуються таким чином:

1. Лінія на лівій долоні вища

Якщо лінія на вашій лівій долоні вища, ніж на правій, значить, ви борець за любов. У вас багато пристрасті і ви не побоїтеся боротися за те, що вам дороге.

Також це означає, що ви не обділені красою.

2. Лінія на правій долоні вища

Якщо лінія на вашій правій долоні вища, ніж на лівій, отже, ви – стара душа, і вам комфортно перебувати в товаристві літніх людей. Якщо говорити про шлюб, то ви, найімовірніше, виберете собі в партнери людину старшого віку.

Ви відверта і пряма людина, яка мислить нестандартно. Ви бачите інших наскрізь, незалежно від того, як вони намагаються подати себе.

3. Обидві лінії знаходяться на одному рівні й утворюють ідеальний вигин

Якщо лінії на правій і лівій долонях збігаються, значить ви дитина в душі. Ви вмієте співпереживати. Навколишні це відчувають і звертаються до вас, коли їм потрібно, щоб їх вислухали.

Собі в партнера ви виберете ту людину, яку приймуть ваші друзі та члени сім’ї.

Будь-які зміни у вашому житті, великі й незначні, завдають вам дискомфорту. Проте, ви продовжуєте долати перешкоди на своєму шляху, якими б вони не були, і врешті-решт стаєте кращими та сильнішими.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *