Обери дерево — пізнай себе!

Привіт, друже! А чи знаєш Ти, які риси характеру Тобі притаманні: щедрість, доброта, сором’язливість, чи, може, активність, наполегливість і спонтанність?

Пропоную Тобі пройти невеличкий, однак цікавий психологічний тест і дізнатися про свій внутрішній світ трішечки більше. Згода?

Уважно поглянь на малюнки дерев та обери серед них те, яке Тобі найбільше сподобалось і запам’яталося.

Обрав? Молодець! А тепер дізнайся результати тесту.

Якщо Ти обрав дерево № 1

Зробити навколишній світ кращим — ось Твоя давня заповітна мрія. Щодня Ти прагнеш стати на сходинку вище, тож багато працюєш над собою. На перший погляд, спілкуватися з Тобою складно, та насправді Ти дуже щедра і порядна людина. Набагато складніше Тобі зрозуміти самого себе. Легко пробачаєш образи і йдеш по життю з високо піднятою головою.

Якщо Ти обрав дерево № 2

Ти — справедливий і відповідальний, з задоволенням піклуєшся про інших і ніколи не шукаєш вигоди у стосунках. Саме тому друзі Тобі довіряють і цінують Тебе. З Тебе вийшов би прекрасний староста класу. Чесність, розум і красномовність — це риси, що виділяють Тебе з поміж інших. Ти завжди знайдеш цікаву історію, аби розважити оточуючих.

Якщо Ти обрав дерево № 3

Романтичний і задумливий, ну, справжній філософ! Ти обожнюєш подумати на самоті, зважити всі «за» і «проти». Завжди чиниш так, як правильно, навіть якщо ровесники з Тобою не згодні. Твій внутрішній світ з його хитромудрими ідеями та задумами — для Тебе головне. Легко ладнаєш з тими, хто старанно вчиться і любить розмірковувати.

Якщо Ти обрав дерево № 4

Ти — емоційний і непередбачуваний, мало того — унікальний серед свого оточення. Про таких, як Ти, частенько говорять: «Дивак!» Але, незважаючи на це, Ти — вразлива і тонка натура. Людям Твого типу притаманні неабиякі творчі здібності. Головне — вчасно виявити їх і розвивати. Людина з твердою життєвою позицією, Ти запросто відрізниш Добре від Поганого.

Якщо Ти обрав дерево № 5

Впевнений і незалежний, найбільше Ти цінуєш в людях щирість і справедливість. Звик покладатися лише на себе, томудевіз «Зроблю сам!» — якраз про Твій тип людей. Наполегливо домагаєшся поставленої мети і не боїшся труднощів.

Якщо Ти обрав дерево № 6

Самовдосконалення — ось Твоє одвічне прагнення. Доброта, проникливість і милосердя — Твої найкращі якості. Маєш багато друзів. В Твоїй присутності люди почуваються легко і невимушено. Любов і підтримка близьких Тобі необхідні більше, ніж будь-кому на Землі. Ти і сам готовий любити безкорисливо, не вимагаючи нічого взамін.

Якщо Ти обрав дерево № 7

Ти — спокійний і безтурботний, але водночас чутливий і уважний. Завжди вислухаєш співбесідника, і ніколи не осудиш. Легко приймаєш нових людей і події. Рідко хвилюєшся через дрібниці, завдяки чому зостаєшся щасливою та задоволеною життям людиною.

Якщо Ти обрав дерево № 8

Справжній сангвінік — веселий, енергійний та смішний. Неймовірно, як просто Тобі здивувати або справити враження! Що стосується пригод або витівок, тут Тобі немає рівних. Допитливість та природна активність — Твої основні якості і переваги. Якщо Тебе щось зацікавить, Ти нізащо не зійдеш з дороги і доведеш розпочате до кінця!

Якщо Ти обрав дерево № 9

Ти намагаєшся взяти від життя по максимуму, тож Тобі напевне є чим пишатися. Життя для Тебе — безцінний подарунок долі. З рідними та близькими ділиш і радощі, і біди. Завзятий оптиміст, Ти не впускаєш жодної нагоди, щоб вчитися, вдосконалюватися, пробачати і рости. А для чого ж іще дається життя?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *