-У цей вечір ти зобов’язана була бути вдома. Сьогодні футбол, а ти як хороша дружина мусила мене підтримати. Адже інтереси у нас повинні бути спільними. Наступного дня Таня дочекалася, коли чоловік піде на роботу, спакувала речі, викликала таксі і поїхала. Вона тільки шкодувала, що не побачить обличчя Олега, коли той відкриє холодильник

Коли Таня знайомила свою сім’ю з майбутнім чоловіком, бабуся шепнула їй на вухо:

-Кволий він якийсь.

Таня тільки посміхнулася, рієлтор він. Але для бабусі ці слова “кволий” і “рієлтор” були синонімами, тому вона сказала:

-Ось, ось. І я тобі це кажу.

Познайомилася Таня з Олегом в інтернеті. Треба було якось заповнити порожнечу від розставання з хлопцем, ось і зайшла на один сайт.

Чесно кажучи, розглядаючи Олега на фото, вона була впевнена, що насправді він не такий гарний, стрункий і спортивний. А сидить якийсь такий, сутулий і худий хлопець і пише:

-Познайомлюся з дівчиною від двадцяти до тридцяти років, з вищою освітою, без дітей. Охайною, здоровою, яка вміє співпереживати.

Ось це “вміє співпереживати” насторожило Тетяну, але і розбудило цікавість. Смішно ж, ні тобі красиві ноги і все інше, ні тобі смачно готує, а “вміє співпереживати”.

Так-то Таня підходила – освіта вища, дітей поки немає, двадцять сім років, не хворіє, з охайністю теж все в порядку.

Написала вона Олегу. Вони зустрілись. Виявилося, що Олег виставляв свої фото, що порадувало. Але він попередив, що познайомився ще з двома дівчатами і тепер буде вибирати. Таня до цього поставилася з гумором.

Але через пару місяців Олег зробив пропозицію, і Таня погодилася. Весілля відзначили скромно вдома у мами Тані, тільки батьки з обох сторін і бабуся.

Після застілля поїхали в квартиру до Олега. Таня зібралася в душ, але Олег сказав:

-Сідай. Потрібно поговорити. Розумієш, ми дорослі люди і повинні говорити безпосередньо. Сподіваюся, ти згодна, що дітей нам заводити ще рано. Тому обов’язок оберігатися я покладаю на тебе. І ще… подружні обов’язки у нас будуть за розкладом – рази два-три на місяць. Ти згодна?

Тані б насторожитися, але вона була втомлена, тому тільки покивала головою.

І почалася сімейне життя. Суп вчорашній – це недобре, в ньому вже нема вітамінів і мінералів. Їжу потрібно готувати щодня. І Таня готувала. Білі сорочки – у нього сім білих сорочок на кожен день. Тому вони повинні в понеділок бути випрані вручну, випрасовані висіти кожна на своїх місцях.

Прибирати в будинку, сміття виносити, в магазин за продуктами ходити – це жіноча робота.

Останньою краплею була така історія.

Зустріла Таня подружку, зайшли в кафе, просиділи довго. Давно не бачилися.

Прийшла додому. Похмурий чоловік гордо сидів у кріслі перед телевізором і на Таніне питання, в чому справа, відповів:

-Розумієш, у цей вечір ти зобов’язана була бути вдома. Сьогодні Ліга чемпіонів. Я люблю футбол, а ти як хороша дружина зобов’язана була мене підтримати. Адже інтереси у подружжя повинні бути спільними.

На наступний день Таня дочекалася, коли чоловік піде на роботу, спакувала речі, зачинила двері, викликала таксі і поїхала.

Шкодувала тільки про те, що не побачить обличчя Олега, коли він прийде додому. Не виявить вдома Тетяну, а ще не знайде чистих сорочок на плічках, і взуття його буде не начищене. Відкриє холодильник, а там вчорашній суп, обручка, ключі від квартири і записка:

-Завтра подам на розлучення.

Бабуся була права – кволий він якийсь.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *