П’ять найщиріших і найчесніших знаків зодіаку

У світі вистачає лукавих і лицемірних людей, які вміють дуже майстерно носити маски та вводити оточуючих в оману. Причини, за якими люди приховують свою справжню особистість або свої справжні інтереси, можуть мати різне коріння: від банального страху до бажання маніпулювати іншими. Зодіакальний знак народження може бути хорошим індикатором того, наскільки людина заслуговує на довіру. Саме ці п’ять знаків завоювали хорошу репутацію, як найбільш чесні та щирі.

  1. Рак

Раки живуть відповідно до свого дуже суворого морального кодексу: вони не витримують обману і не прощають брехні. Вони вкрай емпатічні і сприйнятливі за своєю природою, а це значить, що будь-який Рак розуміє, наскільки руйнівна брехня, і намагається уникати її всіма силами. Раки – щедрі, турботливі та люблячі особистості, вони завжди прагнуть допомогти людям, які є частиною їхнього життя. Їм ніколи не прийде в голову зрадити своїх близьких або приховувати своє справжнє обличчя.

  1. Лев

Леви з великою підозрою ставляться до нещирих людей, багато в чому завдяки своїй екстравертній натурі і бажанням бути в центрі уваги. Самі вони особистості відкриті і не приховують своїх емоцій, тому ніколи не можуть зрозуміти, чому люди носять маски і кривлять душею, приховуючи свої справжні інтереси. Леви розглядають відсутність чесності як особисту образу, і вони будуть реагувати з гнівом і люттю, якщо запідозрять когось у брехні.

  1. Скорпіон

Скорпіони – це ходячі детектори брехні. Вони відчувають фальш за версту і всіляко ухиляються від контакту з такими людьми. Типовий Скорпіон розглядає обман як ознаку слабкості, а тому він не стане відчувати жодних вагань і сумнівів в тому, щоб піти від людини, яка продемонструвала йому таке своє слабке місце і абсолютну в собі невпевненість. Скорпіони дуже лояльні і ніколи не будуть використовувати інших, маніпулюючи ними для досягнення своїх цілей. Якщо вони зіткнуться з конфліктом інтересів, то будуть намагатися вирішити його і розмовляти безпосередньо, а не натяками.

  1. Водолій

Водолій – терпляча і розуміюча людина, здатна бачити обидві сторони однієї і тієї ж ситуації. Він, звичайно, буде намагатися зрозуміти і пробачити інших і, якщо можливо, дати винній стороні можливість виправдатися. Однак, якщо обманщик зазнає невдачі і продовжить бути нещирим, то для Водолія він перестане існувати. Цей знак шалено цінує щирість і вважає брехню огидною якістю, тому зради він не потерпить.

  1. Риби

Це ще один знак, який кристально чесний і вважає за краще відкрито висловлювати свою думку, навіть якщо вона звучить дещо болісно для співрозмовників. Риби не будуть пом’якшувати своє бачення і точку зору, тому часом їх сприймають як надмірно прямолінійних і навіть безтактних і грубуватих людей. Представники цього знака не вміють приховувати те, що вони відчувають всередині, інакше вони «вибухнуть». Хоча їх за це критикують, правда в тому, що вони абсолютно природні і щирі у всіх своїх проявах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *