ЯК СТВОРИТИ ЩАСЛИВІ ВІДНОСИНИ: 8 НАПРОЧУД ПРОСТИХ ПОРАД

Так що ж робити, якщо ми хочемо побудувати міцні та щасливі стосунки?

Чудові відносини стають такими не тому, що ви неймовірно кохаєте один одного на самому початку, а тому, що ви кохаєте один одного сильніше з кожним роком, інформує Ukr.Media.

Любов чарівна. Любов — це щастя. Любов — це найбільший дар, який ми тільки можемо отримати в цьому житті… Але ще вона здатна доставити безліч неприємностей. Стосунки з коханими людьми можуть виявитися дійсно складними та зажадати багато сил і терпіння.

У цій статті ви знайдете кілька простих і ефективних, але не завжди очевидних порад.

Реагуйте на вашого партнера

Дослідження доктора Джона Готтмана вказують на те, що успішними стають саме ті сімейні союзи, де партнери відгукуються на прохання про спілкування приблизно в 86% випадків. Пари, які рано чи пізно розлучаються, роблять це лише у 33% випадків.

Якщо хочете, щоб ваші відносини були тривалими, завжди звертайте увагу на те, що партнер говорить або робить. Як показують дослідження, справа зовсім не в тому, що пари, які розійшлися, часто сварилися, — ні, річ у тім, що вони виявляли дуже мало прихильності та емоційних реакцій у відношенні один до одного, і саме це в кінцевому підсумку призводило до руйнування стосунків.

Цінуйте і піклуйтеся один про одного

Найщасливіші відносини засновані на двох вміннях: вміння знайти спільні риси та умінні поважати відмінності.

Партнери, які вкладаються у відносини на всі 100%, неминуче бачать один одного переважно в позитивному світлі. Неважливо, знаходяться поруч або на різних кінцях планети, вони все одно думають про позитивні якості своїх других половинок і висловлюють свою любов всіма доступними способами.

Завжди ставте ваші стосунки на перше місце

Це означає, що бажання і потреби партнера для вас означають не менше власних. О, це зовсім не означає, що ви повинні задовольняти їх на шкоду собі. Але потрібно вміти прислухатися до того, що хоче від вас партнер. Важливо, щоб він знав, що їх реалізація дуже важлива для вашого щастя.

Підживлюйте любов і повагу

Щасливі пари відчувають щиру, глибоку вдячність своїм партнерам. Вони не тільки люблять один одного, але і по-справжньому поважають, навіть під час сварок і розбіжностей (а може бути, особливо під час сварок і розбіжностей).

«Здорові стосунки побудовані на непорушній довірі», — Бо Мирчофф.

Станьте кращими друзями

Якщо у вас є в наявності всі перераховані вище якості, то ви з легкістю зрозумієте, чому люди в щасливих парах щиро вважають, що вони не могли зв’язати свої життя з кращою людиною, ніж тією, з якою вони поруч.

Якщо ваші відносини пов’язані не тільки любов’ю, але і справжньою дружбою, вони зможуть вистояти навіть у страшній бурі. Пари, які виростили між собою справжню дружбу, не бояться випробування, і іноді просто сміються разом прямо їм в обличчя.

Романтичні відносини можна назвати повноцінними лише в тому випадку, коли ви можете розповісти один одному все, від початку до кінця — без таємниць і брехні.

У разі виникнення конфлікту завжди намагайтеся докопатися до його причини

Перш, ніж щасливі пари переходять до активних дій по вирішенню загальних проблем, вони намагаються поглянути на них з позиції один одного. Вони розуміють, наскільки важливо розібратися в емоціях один одного перш, ніж намагатися братися за самі проблеми.

Усвідомте, що ви все-таки окремі особистості

Так, ви з вашим партнером нерозривно пов’язані у багатьох питаннях, і особливо це стосується близькості та комфорту… Але ви все-таки повинні бути достатньо незалежні, щоб не забувати про власні інтереси, і висловлювати свою точку зору відкрито, чемно і чесно — навіть якщо вона не подобається партнерові.

Дотримуйтеся спокою, стабільності та безпеки

Стабільні та безпечні відносини подібні гладі величезного озера. Якщо ж у відносинах немає ні стабільності, ні безпеки, вони більше схожі на американські гірки з величезними злетами та падіннями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *