11 причин, чому тобі слід цінувати друга-Лева

Риси характеру Левів, за які їх варто цінувати і поважати!

Якщо у Вас є друг-Лев, то Ви вже напевно чули про його неймовірні плани на святкування дня народження, про його креативні ідеї та щедрость. Леви відомі своїм позитивом, енергійністю, оптимізмом і самовпевненістю. А серпень – місяць Левів, це їх яскравий період.

Пропонуємо вам поглянути на 11 характерних рис Левів, за які їх варто цінувати і поважати.

1.Леви – вірні друзі.

Оскільки Лев вважається “Королем джунглів”, то і в реальному житті Леви дорожать кожною людиною з їх оточення. Вони вірять, що кожен «попутник» зустрічається на їхньому життєвому шляху неспроста і вони за всяку ціну будуть підтримувати свої стосунки. Леви не дозволять будь-кому вислизнути просто так з їх життя. Якщо одного разу Ви потрапляєте в їх «сіті», то це – довгий і спільний шлях.

2. Леви – душа компанії.

З’єднайте їх любов до уваги з їх жагою до життя і енергійними прагненнями, і Ви отримаєте першокласного друга. Леви завжди будують плани, знаходять кращі місця для відпочинку, і на будь-якій вечірці будуть знаходитися поруч з Вами до самого її закінчення.
Так як Леви бояться пропускати щось цікаве і важливе, то вони ніколи не відмовляться від такого гарного проведення часу, як крута тусовка.

3. Леви – кращі порадники.

Це не секрет, що Лев – один із символів впевненості. Тому вони настільки наполегливі і дуже піклуються про своїх друзів, вони завжди вчаться на своїх помилках і люблять похвалитися своїми успіхами. Представники цього знака Зодіаку знають, що є найкращими порадниками для близьких їм людей і тому використовують для цього весь свій життєвий досвід.

4. Леви – вічні оптимісти.

Оптимізм – одна з кращих сторін Левів. Вони народилися в середині літа, коли життя здається безтурботним, теплим і радісним. Надайте їм право знаходити світлу сторону в будь-якій ситуації або ж просто показати вихід зі складної ситуації, і отримаєте з їх відповіді урок, за допомогою якого вийдете сухими з води.

5. Леви – кращі івент-організатори.

У той час як наші деякі друзі (так в світі думають про Дів і Козерогів) можуть бути більш організованими, ніж Леви, і більш одноманітними при складанні планів, Леви одні з небагатьох, хто доводять до кінця більшість своїх планів. Вони твердо впевнені в тому, що якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам. Якщо Ви хочете дізнатися, де знаходяться кращі місця для пікніка, кращі курорти для поїздок або ж кращі програми для девайсів, з якими Вам буде набагато простіше, то можете повністю розраховувати на свого друга-Лева.

6. Леви – кращі бійці.

Леви не бачать перешкод, коли йдуть до мети. Вони ставлять перед собою величезну кількість цілей, які зазвичай включають в себе: просування по кар’єрних сходах, подорожі по всьому світу, зміцнення відносин і т.д. Їх цілі і рішучість надихає не тільки їх самих, але і їх друзів.

7. Леви – найбільш прямолінійний друзі.

У своїх висловлюваннях вони прямі, відверті, кмітливі і щирі. Вони бажають всього найкращого для свого оточення, включаючи їх самих. Якщо у Вас є сумніви, чи варто писати своїм колишній / колишньому, або ж личить Вам та чи інша сорочка? Не хвилюйтеся; Леви все підкажуть Вам. У них завжди є для Вас купа альтернатив або ж якийсь «план Б», призначений для будь-якої ситуації.

8. У Левів є зв’язки.

У кожного є той самий друг, який знає когось, куди б Ви не пішли. У великих випадках такий друг – Лев. Своєю активністю і комунікабельністю вони заводять розмови і встановлюють відносини майже з кожною людиною, яка зустрічається на їхньому шляху.

9. Леви вміють любити всім серцем.

Леви є одними з найбільш сміливих, палких жителів планети Земля. Вони живуть в повній мірі з екстремістським способом мислення, твердо вірячи в те, що в кожній ситуації вони повинні “викластися на всі сто” (особливо якщо це стосується відносин). Леви завжди переслідують те, що викликає в них бурю емоцій: як позитивних, так і негативних. І, на жаль, вони завжди сподіваються, що їх прихильність буде взаємна.

10. Леви допоможуть Вам з різними неприємностями.

Леви схильні бути енергійними, найбільш впливовими серед всіх знаків зодіаку, що зазвичай ставить їх в центр уваги. Якщо Вам потрібен друг, який зможе зробити телефонний дзвінок, який соромитеся зробити Ви, зробити на людях будь-яке оголошення, то Лев Вам допоможе з величезною радістю. Лев може зробити те, що іншим не під силу.

11. У Левів кращий період для святкування дня народження.

Давайте будемо чесні: немає кращого часу для гулянок на день народження, ніж період з кінця липня до середини серпня. Адже літній відпочинок добігає кінця і кожен бажає провести яскраво останні тижні літа. Більше того, Леви хочуть, щоб їх день народження пройшов якнайкраще і тому вони детально планують своє свято заздалегідь.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *