![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/10/Demonichni-storony-1-1-1024x538.png)
Дізнайтеся, які демонічні риси притаманні вашому знаку Зодіаку:
У кожної людини є темна сторона, просто деякі ніколи не дають їй волю, а інші нею дуже активно користуються! І все ж, навіть найбільш праведним “святошам” іноді хочеться зірватися і дати волю своїм “демонам”. Представники різних знаків Зодіаку володіють своїми “темними” рисами характеру, про які ми сьогодні вам і розповімо! Повторюємо, що ми описуємо тільки негативні сторони.
Овен
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/85a268373e9d0d1588f6e08b71b294e1.jpg)
Первісні і жорстокі по своїй природі, вони ніколи не усвідомлюють всю силу своєї агресії, поки не нароблять біди. Овни можуть бути дуже замкнутими і злими, від чого страждають близькі люди.
Телець
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/b2ec27db57f51dc493e4ad11085c88c5.jpg)
Упертість і жадібність – ось їх порок. Тельці нерідко роблять все тільки заради себе, абсолютно не піклуючись про оточуючих. У них прокидається просто нездоровий егоїзм, якому немає міри!
Близнюки
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/7baf9fd17c9ff87543d58b1d9a30e3ef.jpg)
Вони часто грішать розголошенням неперевіреної інформації. Їм складно зберігати секрети, тому хоча б декільком людям, але вони обов’язково все розкажуть. Близнюки бувають байдужими, і їм не вистачає співчуття.
Рак
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/a2c934f8789567b2beb0e558b0f47eb9.jpg)
Вони занадто чутливі і швидко ображаються, чим нерідко ускладнюють життя оточуючим, адже їм доводиться підлаштовуватися! Близьким людям складно з раками, адже ті ніяк не хочуть знімати рожеві окуляри.
Лев
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/2f30cd16ec6d58669ecb1a4486cbb347-1.jpg)
Переконані у своїй величі, Леви не усвідомлюють того, наскільки смішними виглядають в очах тих, хто хоч трішки їх знає. У Левів повно брудних секретів, у них комплекси неповноцінності, вони самостверджуються за рахунок друзів, тому що самі з себе нічого не представляють.
Діва
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/532206cca7fbea10c5a7b047095e7294.jpg)
Вони дозволяють іншим людям зневажати собе. Крім цього у Дів просто маніакальна залежність від чистоти і порядку, чим вони нерідко виводять оточуючих з себе. Тривожність буває причиною проблем у відносинах.
Терези
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/0a2e29ce813c373c962077c62f2c1d72.jpg)
Їм властива нерішучість і постійні сумніви, але навіть не це є найбільшим злом. Вся справа в тому, що Терези накопичують в собі негативні емоції, а потім виливають їх на свою “жертву”, чим буквально доводять її до депресії.
Скорпіон
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/5ed92d5202fb73196f4861caccea083e.jpg)
Хитрий, допитливий, агресивний і лякаючий знак. Вони всюди бачать зло, тому нерідко стикаються з невдачами. Скорпіони – знатні маніпулятори, які часто підставляють інших людей.
Стрілець
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/f23f3aa0b2c26f1ab01d067ecbba1107-1.jpg)
Вони грішать облудою, якою намагаються приховати свою необізнаність, а часом навіть дурість. Стрільці бувають несамостійними і нецікавими. Ще один грішок – мінливість.
Козеріг
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/b31f5529dc4d00de22d4a1ef6a2cf823-1.jpg)
Вони настільки люблять конкуренцію, що готові спалювати всіх на своєму шляху. Це нездорове бажання займати лідерські позиції. Козероги часто забувають насолоджуватися життям, що перетворює їх в роботів.
Водолій
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/227cd014254a79cef79bb999f554fdee.jpg)
Вони відчайдушно намагаються виділитися з натовпу, що не завжди буває доречно. Представники цього знака буквально губляться, коли поруч з ними знаходиться хтось більш розумний і цікавий.
Риби
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/169b3eac6ddeec69d369b45a5c53df23.jpg)
Коли вони вибирають “плисти за течією”, то до хорошого це не призводить. Вони нестабільні і зовсім не пристосовані до самостійного життя. Перепади настрою часто стають каменем спотикання в спілкуванні з іншими людьми. Безвідмовність – ще один порок.
Як бачите, у кожного знака є свої негативні сторони. Саме на них ми сьогодні і зробили акцент. Працюйте над тим, щоб вони не виявлялися, а позитивні сторони блищали у всій красі!є