![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/03/zzz-2022-03-30T123433.642.png)
Ось була з магазині штор і почула, як продавці розмовляли з покупцем, який скаржився на пожовклу тюль. З цією проблемою стикається кожна господиня. Коли ми перемо тюль, вона начебто біла, але жовті сліди залишаються.
Коли прямі сонячні промені потрапляють на тюль, вона поступово починає вигоряти, набуває брудно-жовтий відтінок.
Щоб відбілити тюль необхідно:
- кальцинована сода;
- рідке господарське мило;
- відбілювач БОС.
Відбілювання проводимо в два етапи:
- Беремо мило і соду в рівних пропорціях 1 до 1. Наприклад, 100 до 100 грамам. Води наливаємо стільки, скільки повністю покриє тюль. Замочуємо і залишаємо на півдня. Періодично перевертаємо тюль. Виймаємо з розчину тюль і добре прополіскуємо.
- Укладаємо тюль в пральну машину з гелем або порошком для прання і додаємо відбілювач БОС. Перемо при 60 градусах.
Раджу спробувати цей метод відбілювання.
![](http://shkola-zhyttia.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/Chysta-tiul.jpg)