Два поливи, які убережуть вашу моркву від шкідників і забезпечать гарний урожай

Морква дуже невибаглива культура, але отримати щедрий урожай не так то просто. Для цього потрібно знати чим і як її поливати. Щоб морквина не хворіла і росла великою потрібно провести два поливу за сезон в якості профілактики.

Перший полив робимо відразу після проріджування моркви. Для цього готуємо спеціальний розчин, до складу якого входить по два грами марганцівки і борної кислоти, які розводять у відрі води. Цього обсягу буде достатньо для площі 3 кв. м. посадок. Якщо погода на вулиці довгий час стоїть сира і дощова, такий полив варто повторити через два тижні.

Це вбереже моркву від гнилі і різних грибкових захворювань. Так само цей розчин зменшить цвітіння, що дасть більше зростання для коренеплоду, навіть якщо насіння не кращої якості.

Ще є проблема, яка може перешкодити вам зібрати хороший урожай це морквяна муха. Личинка цієї комахи живе під землею і харчується коренеплодом моркви, саме тим що ми так старанно поливали, удобрювали і плекали. Ці гусениці не чіпатимуть моркву, якщо поливати її розчином нашатирного спирту. Для приготування розчину беремо 2 столові ложки нашатирю на відро води.

Зверніть увагу!

Хочемо нагадати про засоби особистої безпеки, так як пари нашатирю отруйні і небезпечні для людини – одягайте захисну маску.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *