Секрети при висадці розсади про які знають одиниці

Під час висадки розсади пoмідoрoв в грунт влoжіть в кожну лунку джгутик сoлoми. Кoріння рослини отримають більше вoздуха і швидше зміцніють.

Перед посівом насіння огірків прогрійте на сонці, для здобуття розсади, – підвісивши мішечок в батареї або в печі на 2 тижні. Можна прогріти їх в термосі з гарячою водою, витримавши 2 години. Перед посівом насіння необхідно відсортувати, видалити непідхoдящі. Сортування виробляють в розчині куховарської солі, добре перемішавши і витримавши 10 хвилин. Насіння, що спливло, викидається. Ті, що залишилися добре промиваються в проточній воді і знезаражуються в темному розчині марганцівки, куди їх опускають в марлевому мішечку.

Коріння перцю не любить прямого сонячного світла, тому садити розсаду треба погустіше. Поливати висаджений в грунт перець потрібно почастіше, але невеликими дозами. Надлишкова вологість йому шкодить. Корисно підгодовувати перець витягом з деревного попелу (250 г попелу і тиждень настоювати у відрі води). Рослини краще розвиватимуться і менше хворітимуть.

При висіві насіння огірків, динь, кавунів, гарбуза, кабачків насіння в кожну лунку треба класти боком, а не стоячи. Коли вони проростуть і досягнуть фази трьох-чотирьох листків, найбільш розвинену стеблинку залишають для плодоносіння. Щоб вона краще розвивалося, останні стеблинки зрізають, але не висмикують. Інакше можуть виявитися пошкодженими коріння рослини, що залишилася.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *