Три види підживлення для домашніх петуній. Буйне цвітіння гарантовано!

Щороку я потрапляю на одну і ту ж маркетингову хитрість: купую пишно квітучу петунію в квітковому магазині, приношу додому і спостерігаю, як протягом 10 днів вона відцвітає і сохне. І хоч я використовую всі показані підживлення петуній, результат залишається тим же. Чому?

Тому що треба використовувати і секретні домашні засоби. Пару крапель – і навіть маленький паросток на все літо перетвориться в справжню квіткову шапку. Прекрасні петунії (білі, рожеві, насичено-бордові, яскраво-червоні, фіолетові) будуть прикрашати ваш балкон і клумби.

Підживлення для петуній в грунті: типи добрив

<

Всі види добрив для петуній можна поділити на дві групи: базові та додаткові. Почнемо з перших. Отже, базові – азотисті речовини, використовують на першому етапі формування рослини, що містять фосфор для кореневої системи, а також калійні для пишного цвітіння петуній.

Коли підживлювати петунії для цвітіння

Три види підживлення для домашніх петуній. Буйне цвітіння гарантовано!

Важливо: петунію пересаджують в похмурий день, так вона приживається краще. Рослина не любить прямі промені сонця, особливо в період адаптації до нового грунту. Відразу після пересадки паростків період підживлення умовно розділяється на три етапи.

Етап перший: 5-7 днів після висадки. Використовуйте азотовмісні добавки, щоб збільшити кількість і якість сформованих зв’язків і вегетативної маси. Таку підгодівлю можна повторити через 10 днів.

Етап другий: через 10 днів після закінчення першого етапу. Для рясного цвітіння використовується кальцієва селітра, яка запобігає гнилизні.

Етап третій: через 7 днів після закінчення другого етапу. Використовуйте фосфоровмісні добрива для зміцнення кореневої системи.

На кожному з перерахованих вище етапів можна і навіть потрібно застосовувати домашні підгодівлі для петуній.

Краща підгодівля петуній в домашніх умовах

Три види підживлення для домашніх петуній. Буйне цвітіння гарантовано!

Кропивна. Вона повністю замінює азотовмісні сполуки. Залийте 0,5 кг кропиви 10 л води. Настоюйте добу, процідіть і полийте кожну рослину 500 мл отриманої рідини.

З лимонної кислоти. Цей розчин запобігає пожовтінню листя рослини. Залийте всього 10 г лимонної кислоти 10 л води і полийте коріння 500 мл розчину.

Дріжджова. Нею можна замінити фосфоровмісні сполуки. Залийте 10 г сухих дріжджів і 2 ст. л. цукру-піску 10 л води. Настоюйте в теплому місці дві години. Поливайте з витратою 10 л води на 5 кв. м грунту.

Не думайте, що можна вибрати лише один варіант: або базовий, або додатковий. Підгодовування петуній в домашніх умовах за допомогою лише одного виду добрив не дозволить вам добитися буйного цвітіння рослин: маленький паросток так і залишиться маленьким, а кілька квіточок, якими б гарними вони не були, не прикрасять ваш будинок. Беріть матеріал зі статті на замітку. Навіть якщо ви не прагнете стати досвідченим флористом, подбати про декілька горщиків з петуніями все ж доведеться.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *