4 молитви, які має знати кожен українець: надійний захист для вас та ваших дітей

Молитви – неймовірний засіб захисту та порятунку, який допоможе кожному

Крім відомої мільйонам віруючих “Отче наш” є ще кілька прекрасних молитов, які мають не меншу силу. 

На думку Церкви, їх треба читати хоча б раз на тиждень, а ще краще – вивчити їх напам’ять.

Ісусова молтива

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного (3 рази). В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.”

Молитва, скріншот із відео
Молитва, скріншот із відео

Молитва Господня

“Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є Царство, і сила, і слава навіки. Амінь.”

Ікона Богородиці, зображення ілюстративне, кадр з відео: YouTube
Ікона Богородиці, зображення ілюстративне, кадр з відео: YouTube

Молитва Пресвятій Богородиці

Пресвята і велика Діва, обраниця Господа нашого, ти принесла себе в жертву і залишила грішний світ для великої мети служити Богу. Не залиш своїх рабів в їх молитвах про праведність і віру. Захисти і проведи по життю сім’ю нашу з мудрістю своєю. Благодать твоя хай допоможе нашим дітям знайти віру справжню, позбавить від гордині, жадібності і дурості. Даруй нам досконалість духовну і допоможи навчити дітей наших жити в мирі і чистоті душевній. Моли Бога про спасіння наших грішних душ і висвітлюй шлях тернистий своїм світлим поглядом. Хай не залишить Господь чад своїх в хвилини слабкості і труднощів. Амінь.”

Пресвята Богородиця
Пресвята Богородиця

Молитва символ Віри

“Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця рожденного перед усіма віками – світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас, людей, і нашого ради спасення зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і стався чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з Писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зо славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця [і Сина] ізходить, що з Отцем і Сином рівнопокланяємий, рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресення мертвих і життя будочого віку. Амінь.”

Молитва, скріншот: YouTube
Молитва, скріншот: YouTube

Живий у допомозі

“Живий у допомозі Вищого, у крові Бога Небесного оселиться. Говорить Господь: Заступник мій є і Прибіжище моє, Бог мій, і надіяюся на Нього. Який Той визволить тя від мережі ловчі, і від словени бунтівна, плещма в Своїм осяє тебе, і під крилами Його надіяшся: зброєю обійде тя Єстина Його. Не убоявшись від страху нічного, від стріли, що летять у дні, від речі в темряві минущі, від сряща, і біса полуденного. Паде від країни твоєї тисячі, і тма одесну тебе, до тебе ж не наблизиться, обома очима твоїми дивишся, і віддаючи грішників убачиш. Бо Ти Господь, уповання моє, Вищого поклав є притулок твій. Не прийде до тебе зло, і рана не наблизиться тілі твоєму, як Ангелом Своїм заповісти про тебе, зберегти тебе в усіх шляхах твоїх. На руках вмуть тя, та не коли споткнеш про камінь ногу твою, на аспіда і василіска наступиш, і попереши лева і змія. Як на Мене я надіюсь, і спасу Я: покрию Я, що пізнаю Ім’я Моє. Закличе до Мене, і почую його: з ним є в скорби, виснажу його і прославлю його, довготою днів споконву його, і явлю йому спасіння Моє.”

Церква, молитва, фото: Знай.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *