Негативний резус-фактор: чому носії цієї крові — інопланетяни

Людей, які мають негативний резус-фактор, називають особливими. Крім того, існує твердження, що вони не земного походження. Ба більше, є докази та причини, чому носії цієї крові — інопланетяни. Ми ж не будемо доводити чи спростовувати цю теорію самостійно. Але наведемо факти, які змушують задуматися над цим твердженням. І, здається, що у цьому справді є щось цікаве та містичне.

Зокрема, американський дослідник паранормальних явищ, якого знає весь світ, Бред Стайгер, акцентував увагу на відмінності цих людей з іншими. Він представив дві здогадки щодо того, звідки на Землі взялися люди з цією групою крові. Вчений говорить, що це можуть бути нащадки «Homo sapiens», які наділені особливим генетичним кодом. Або ж взагалі — вони “діти” інопланетян, якими так цікавиться весь світ.

Всі питання до генетики. Адже, якщо слідувати її законам, то людина може успадкувати тільки властивості, якими володіли наші предки. Це в чистому вигляді, якщо відкинути варіанти з мутаціями. А це значить, що коли людина і мавпа мають одне походження, одного пращура, то і кров має бути однаковою. Проте, доведено, що всі примати мають лише позитивний резус-фактор. Усі до одного!

Тоді звідки ж взявся негативний резус? Поясненням може бути версія того, що ці люди мають інше “коріння”. І, може, вони нащадки прибульців?

Якщо вірити вченим, іспанські баски — це нація, яка має високий процент представників з негативним резусом. Це близько 30%. Цікаво, що шляхи появи цієї нації й до цього часу суцільна загадка для дослідників. Багато представників з таким ДНК зустрічається у євреїв східного походження, самаритян та ефіопських чорних євреїв. А серед представників інших народів цей відсоток рівняється лише до 1%.

Також помічено, що негативний резус-фактор мають і люди, які володіють надприродними здібностями. Це медіуми, знахарі, екстрасенси.

Науці відомо всього 4 групи крові. І різниця між ними у тому, що різна наявність білків, які борються з бактеріями в організмі людини. Більша частина людей не має таких білків, а їхній резус є позитивним.

Це явище і досі не розгадане. Дослідники переконані, що особливі люди з’явилися на нашій планеті 35 000 років потому. Але от звідки — досі встановити не можуть. Але найбільш популярна теорія — це позаземне походження їхнього ДНК.

Вчені навіть вивели особливості людей, які наділені цим негативним резус-фактором

  • IQ у цих людей вищий, ніж в інших
  • Мають нижчу температуру тіла
  • Більш стійкі в емоційному та психічному плані
  • Можуть мати руде волосся
  • Не люблять низьких температур, але й до високих — реагують чутливо
  • Мають блакитні, зелені або світло-карі очі

Захопливий і досі не пояснений факт, який прослідковується у вагітних жінок, теж змушує задуматися. Медицині відомі явища про резус-конфлікт. Це коли вагітна жінка є володаркою негативного резусу, то є можливість того, що організм сприйматиме дитину, як чужорідне тіло. Саме тому є ризик викидня.

Але ж в чому загадка того, що тіло матері може атакувати власну дитину? Чому організм жінки вважає дитину “чужою”? Відповіді й досі немає. Але цей феномен теж може бути доказом того, що ці люди походять від прибульців.

Крім того, археологічні розкопки показують, що нашу Землю і різні часи неодноразово відвідував дивні істоти. Про це свідчать тексти й твори стародавніх людей, які були знайдені вченими.

Наведені думки ще не мають наукового підтвердження, звідки ж на Землі взявся негативний резус-фактор крові. Але все ж таки є пояснення того, чому носії цієї крові — інопланетяни. А вірити в це чи ні — вирішувати тільки вам…

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *