Як просто дізнатися: хто стежить за вашим телефоном — відео

Мобільний телефон так щільно увійшов в наше життя, що ми погано уявляємо, як жили до цього без такого зручного пристрою. Однак, не варто забувати, що постійне використання телефону має свої недоліки — за нашим життям стає легко спостерігати. Ми розповімо вам, як просто дізнатися, хто стежить за вашим телефоном і як цьому протистояти. Розібратися з цим допоможе відео, яке ми надаємо.

Людина, користуючись соціальними мережами та додатками в телефоні, виставляє себе на загальний огляд. Дізнатися, де він живе, чим займається, і який має графік життя дуже просто для шахраїв.

Вчені навіть провели експеримент. Експерт, який представився екстрасенсом розповів піддослідної людини все, що дізнався про неї з соціальних мереж. Людина уявила, що бачить перед собою справжнього екстрасенса, забувши про те, що всю інформацію, про себе виклала у соціальні мережі.

Крім того мобільний телефон дає можливість стежити за людиною, яка ним користується. Ми покажемо вам, як цього уникнути.

На вашому телефоні існує декілька комбінацій клавіш, які допоможуть вам

1. *#06#. Дає можливість визначити на будь-якому смартфон номер IMEI, який є унікальним.

2. *#21#. Допомагає перевірити, чи не стежить хтось за вами. Дає можливість отримати інформацію про переадресацію, яку хтось на вас поставив — повідомлення, дзвінкі, і інші дані.

3. *#62#. Ця команда дозволяє дізнатися, куди переадресовується вхідні дзвінки, якщо телефон вимкнений або є поза зоною дії мережі.

4. ##002#. Відключить переадресацію взагалі. Приймати свої дзвінки зможете тільки ви.

5. *#30#. Дає інформацію про вхідний номер.

6. *#33#. Дозволить показати інформацію про те, що дзвінкі блокуються.

7. *#43#. Дозволить отримати інформацію про виклик, що очікується.

8. *3001#12345#*. Показує всю інформацію про SIMку, про рівень та про місце прийняття сигналу.

9. *#*#3646633#*#* — інженерне меню для Андроїд-смартфонів на чіпі МТК.

Якщо вам важко відразу розібратися, як користуватися цими показниками, подивіться наше навчальне відео. Це допоможе вам краще вивчити можливості вашого телефону, і тримати його закритим для шахраїв.

Ви зрозумієте, як просто дізнатися, хто стежить за вашим телефоном і як протистояти цьому. Дивіться відео і тримайте всю інформацію про себе під замком.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *