Сон Пресвятої Богородиці – читайте перед будь-яким починанням. Молитва, яка завжди допомагає

Сни Пресвятої Богородиці займають в Християнстві особливе місце. Вважається, що ці молитви мають надзвичайну силу і дають захист для тих, хто з чистим серцем просить про допомогу.

З давніх-давен, Сни Богородиці захищали вірян від бід і служили потужними оберегами.

Двадцять шостий Сон Пресвятої Богородиці

“Пресвята Богородиця в Єрусалимі Юдейськім у березні місяці. Прийшов до Неї Господь наш Ісус Христос і каже до Неї, до милої матері:

– Мати Моя кохана, спиш або не спиш?

Каже до Нього Пресвята Богородиця:

– Зі сльозами спала Я у березні місяці сімнадцять днів. Бачила Я сон страшний, жахливий Про Тебе, Син Мій дорогий і рідний.

І каже до неї Господь наш Ісус Христос:

– Мати Моя кохана, розкажи Мені сон Твій, що Ти бачила. Від чого Твоє серце тріпотіло.

І каже до Нього Пресвята Богородиця:

– Кохане Чадо Моє, Син Мій і Боже Мій, бачила Я Петра і Павла у граді Римі. А Тобі, Чадо Моє, з розбійниками на Хресті, від ворогів-фарисеїв – велике знущання. Понтійським Пілатом засуджений був на хрест. На Хресті був розп’ятий, тростиною по голівоньці біт, на обличчя Твоє святе плювали й устам оцет давали.

Терновим вінцем вінчали й одне ребро твоє пробивали. Воїном було пробито і з тіла Твого святого вода й кров витікали. Земля затряслася, камені розпалися, завіси в церквах надвоє розірвалися з верхнього краю і до нижнього. Тілеса всіх спочилих святих від трун повстали, сонце і місяць чорними стали. Ясні зорі потемніли, тьмою на землю опустилися від шостої до дев’ятої години.

У Пілата тіло Твоє випросять, з Хреста знімуть. Плащаницею чистою обвивши, до труни покладуть, закриють і замкнуть, та все одно не всережуть. На третій день Господь воскреснеш із гробу. Живіт світу даруєш навіки. Адама і Єву від пекла звільниш, і зійшовши на Небо, сядеш на правиці Бога Отця.

І каже Господь Бог наш Ісус Христос:

– Мати Моя кохана, Пресвята Богородиця, справедливий сон Ти бачила. А ще, хто «Сон» Твій буде писати і читати, при собі в чистоті буде тримати, то ту людину Ангел-хранитель збереже від усіх підступів і мрій бісівських. І та людина не побачить пекла, звіра не злякається. Від будь-якої марною смерті позбавлена буде, від голоду, пожежі, затоплення і повені.

Від полону ворогами й судів земних, від нападу у день і вночі, від розбійника. А Хто то цей «Сон» буде слухати з повагою, виконувати ці слова зі старанністю, тому простяться всі гріхи. Або жінка під час пологів цей «Сон» прочитає, то її цей «Сон» під час пологів важких збереже і допоможе, і та жінка дитя легко народить, і Господь того дитя довгим життям нагородить.

А хто у боротьбі проти ворогів «Сон» прочитає, той свого бою не програє і зі славою повернеться додому. А хто цей «Сон» з собою візьме, того не вбити й ніякої шкоди йому не буде. Господь того ніколи не забуде, Архангел Гавриїл тому шлях показувати буде.

А ще хто цей «Сон» у своєму будинку тримати буде, той будинок добром, і худобою, і здоров’ям наповнений буде. Пожежа цього будинку ніколи не візьме, злодій хитрий до того дому не підійде. 

І ще, коли рабу Божому (ім’я) трапиться смерть і при смерті він згадає цей «Сон», то та людина злою смертю не помре. Біс з пекла душу його не візьме, а ангели Божі прийдуть і душу його в кущі раю світлого знесуть.

Хто хворий буде і до голови цей «Сон» покладе, до того швидке одужання прийде. І хто слухає, пише або хто «Сон» читає, того у той момент Ангел згадує. Та молиться про його душу, усюди при ньому та всюди. Хто прочитає і з вірою прослухає цей «Сон», той буде від вічної муки врятований. Амінь.”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *