Як схуднути за три дні за допомогою активованого вугілля – поради дієтолога

Навколо теми: як схуднути за допомогою активованого вугілля в інтернеті розгорнулась широка полеміка. Нумо з’ясуймо: чи можна реально схуднути з активованим вугіллям і як це правильно зробити?

Схуднути за допомогою активованого вугілля дуже просто і не потрібно ніяких дієт. Так стверджують прихильники даної методики. Вживай активоване вугілля у заданих пропорціях і схуднення тобі гарантовано! 

І, треба сказати, цей заклик не залишається без відповіді серед безлічі жінок, які бажають позбутися обридлих зайвих кілограмів. Чому викликаний такий інтерес до способу схуднення за допомогою активованого вугілля?

По-перше, це доступність препарату та його дешевизна. По-друге, обіцянка швидкого схуднення у короткі терміни. І, по-третє, відсутність обмежень у вживанні їди. Що ж, звучить багатообіцяюче, чи не так?

Чи можна схуднути тільки за допомогою активованого вугілля?

Щоб відповісти на просте запитання, чи можна і як схуднути за допомогою активованого вугілля, потрібно всього лише розібратися: що ж таке активоване вугілля? Читаємо інструкцію й бачимо, що вугілля – це найпотужніший адсорбент, який завдяки своїй структурі пов’язує токсичні речовини, отрути, продукти розпаду, речовини життєдіяльності мікроорганізмів та виводить їх зі шлунково-кишкового тракту. 

Тобто вугілля очищає наш організм від маси шкідливих речовин, але хіба це допоможе організму реально скинути кілька кілограмів? Таким чином, відповідь на питання, чи можна схуднути тільки за допомогою активованого вугілля – негативна. Потрібно ще щось, що змусить зайву вагу піти.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля

При правильному підході схуднути за допомогою активованого вугілля дуже реально. Але не тоді, коли він виступає окремим елементом, а в складі єдиної системи схуднення. Тобто ви обираєте для себе дієту або розвантажувальні дні та додаєте до раціону активоване вугілля. А це багаторазово підсилює ефект дієти. 

Таким чином, кажуть фахівці, за допомогою активованого вугілля ви можете збільшити результативність тих чи інших методик схуднення до 50% – і це здорово.

Консультант-дієтолог Ірина Бєльська, пропонує таку схему схуднення за допомогою активованого вугілля. За її основу береться 3-х денна дієта на основі продуктів, що підсилюють перистальтику організму. Це потрібно у зв’язку з тим, що активоване вугілля, у силу своєї специфіки, «зміцнює» кишківник. А цьому потрібно протистояти, щоб обмін речовин проходив активно.

Для процесу схуднення потрібно розрахувати: скільки активованого вугілля вам знадобитися на добу дієти. Це дуже просто – розділить свою вагу на десять. Тобто, для прикладу, якщо ви важите 60 кг, то вам потрібно шість пігулок активованого вугілля на добу. Їх необхідно розділити на рівні порції (по 2 штуки) та приймати перед сніданком, обідом й вечерею.

Три дні для схуднення з активованим вугіллям

Якщо ви ще не худнули за допомогою активованого вугілля, то, для початку, вам потрібен мінімальний курс. Він дозволить зрозуміти, наскільки легко таке схуднення переноситься вашим організмом. Це правило має бути дотримано неухильним. Навіть якщо хочеться, як це зазвичай буває: все і відразу. 

Мало того, перед застосуванням будь-якої дієти, ми радимо вам проконсультуватися з дієтологом. Причина – будь-які препарати мають свої протипоказання. А схуднення є підвищеним навантаженням на різні системи життєдіяльності нашого організму.

Перший день

Отже, для тих, хто вирішив схуднути за допомогою активованого вугілля, представляємо перший день – кефірний. 

На сніданок, обід і вечерю ви п’єте по склянці кефіру. Але перед використанням кисломолочного продукту, приблизно за півгодини, п’єте активоване вугілля зі склянкою води. 

День другий

Другий день схуднення – яблука. Цей прекрасний продукт, давно зарекомендував себе у справі схуднення. Як і у перший день, на сніданок, обід та вечерю ви їсте яблуко. Але за 30 хвилин до цього приймаєте з водою активоване вугілля.

Третій день

Цей день – овочевий. У цю добу ви, знову ж таки, три рази п’єте активоване вугілля і через півгодини їсте або овочевий салат з соняшниковою олією, або овочі на пару.

Увага! Навіть якщо ці три дні схуднення ви перенесли легко, обов’язково потрібно зробити перерву у прийманні препарату. Якщо хочете, ви можете продовжити цю дієту для схуднення по новому колу ще на три дні, але вже без активованого вугілля. 

Річ у тому, що разом з «поганими» речовинами він вимиває з організму і корисні. Тому повторювати будь-які системи схуднення за допомогою активованого вугілля можна тільки після 10-14 денної перерви. Крім цього, після курсу обов’язково попийте полівітаміни та пробіотики, які допоможуть відновити необхідний баланс корисних речовин в організмі.

Увага, ця стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *