Природний дар за датою народження — дивний збіг

Виявляється, що у кожної людини є природний дар за датою народження. Перевірити його дуже легко — потрібно лише провести найпростіші математичні дії з вашою датою народження. Зробіть це, щоб побачити дивний збіг тієї інформації, яку ви отримаєте, та порівняти з рисами вашого характеру.

Для того, щоб дізнатися ваше число, потрібно скласти всі цифри вашої дати народження до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, 29.10.1974 розраховується так: 2+9+1+0+1+9+7+4=33. Далі 3+3=6. Це і є ваше число. Тепер можна дивитися тлумачення. Якщо, в результаті, у вас вийшло двозначне число (наприклад – 13), то вам доведеться скласти 1 і 3. І ваша цифра буде 4.

1 – У вас явні лідерські здібності. Ви можете досягти успіху в будь-якій справі, якщо зумієте захопити людей своїми ідеями. У вас дуже сильна воля, хороша ініціатива, відповідальність та комунікабельність. Ви — природжений керівник. Ставте перед собою мету і сміливо рухайтеся до її напрямку.

2 – Ви природжений дипломат. Ваше число дає вам вміння домовлятися з дуже різними людьми. Ви можете досягти успіху в будь-якій сфері. З вас вийде хороший психолог, адвокат, і дипломат.

3 – Ви життєрадісна людина. У вас багата уява і потяг до творчості. Ваша багата фантазія принесе вам успіх в письменництві, живопису і в акторській майстерності.

4 – Це самі практичні й зосереджені люди. Ваша висока здатність до концентрації допоможе добитися успіху в точних науках і програмуванні. З людей з такими здібностями виходять приголомшливі майстри ювелірного мистецтва, архітектори, а також фінансисти.

5 – Дуже допитливі та енергійні люди. Якщо ця цифра відповідає вашому дню народження, то можна сказати, що ви прагнете пізнати світ, проаналізувати події, які їм рухають. Ви той, хто відкриває нові світи та горизонти. Також, ви можете добитися успіху, як вчений, археолог, мандрівник.

6 – Людина високої честі та гідності. Талант такої людини розкривається, коли нею рухають високі цілі. Ці люди створені, щоб служити людству. З них виходять чудові вчителі, лікарі. Люди тягнуться до них за підтримкою, оскільки їхні мудрі поради допомагають їм жити.

7 – Людина величезного таланту та неймовірній фортуні. Ці люди мають дуже хороші аналітичні здібності та здатність до нової інформації. Успіху можуть досягти практично у будь-якої діяльності, якщо докладуть хоч трохи зусиль. Може бути гарна реалізація у творчості. Ці люди володіють екстрасенсорними здібностями.

8 – Людина воїн. Ті, хто народжений під цим числом, можуть знайти вихід із самої складної ситуації. Володіють високою моральною і фізичною витривалістю. З цих людей виходять сильні спортсмени, люди військових професій, першопрохідці.

9 – Людина творчості. Ці люди прагнуть удосконалити світ, в якому живуть. Це творці за своєю природою, можуть досягти високих успіхів у творчих професіях.

Як бачите, у вас теж є природний дар за датою народження. Головне, не упустити свій шанс, вірити в дивний збіг обставин долі і рухатися вперед до своєї мети.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *