Знаки зодіаку, від яких найчастіше йдуть чоловіки

Кажуть, що чудовою дружиною можна стати лише завдяки довгому сімейному життєвому процесу. Доброю дружиною не можливо народитися. А що, якщо жінка, врешті-решт, ніяк не догодить своєму партнерові? Подивімося, представниці яких знаків зодіаку можуть залишитися без чоловіка.

Скорпіон

Якщо чоловік хоча б раз у житті відчув привабливість представниці Скорпіона, він мріє отримати її в дружини. Жінки, народжені під цим знаком Зодіаку, добре поєднуються з такими протилежностями, як домогосподарка і коханка, фея і відьма. Насправді з представницями цього знаку важко. Але чоловіки хочуть бути з ними.

Ці загадкові леді вміють зацікавити чоловіків. Вони діють як наркотик. Якщо чоловік оригінальний і впертий, він отримає цю жінку в дружини. Тоді найголовніше – не пошкодувати про обраний шлях. Навіть якщо представниця Скорпіона намагається стати милою, у неї це просто не вийде. Цих жінок не можна назвати спокійними та затишними. Вони не можуть суперечити своїй природі. Сімейне життя з жінками, народженими під цим знаком, можна порівняти з психлікарнею або американськими гірками. Нормальний чоловік може захотіти піти в більш здорове середовище. Але його зупинить те, що після бурі у відносинах настає чудовий період, протягом якого представниця Скорпіона стає розуміючою і люблячою. Але це триває не довго.

Лев

Закохатися в представницю цього знаку дуже легко. Однак це відчуття також може швидко зникнути. Левиця вміє привертати до себе увагу. Зазвичай вона завжди оточений інтересом і великою кількістю шанувальників. Коли чоловік бачить, що за цією жінкою стоїть черга, йому дуже хочеться цю чергу очолити. На жаль, навіть за хороших обставин ви не повинні насолоджуватися своєю перемогою в цій грі. Щоб підкорити цю жінку, вам доведеться пройти через багато випробувань, схожих на пекло. Вона обов’язково перевірить силу чоловіка різними способами.

У сімейних відносинах ця жінка тримається, як королева. Вона вважає, що її потрібно слухатися і поклонятися їй. Але весь жах полягає в тому, що догодити такій жінці просто неможливо. Вона завжди буде незадоволена. Якщо партнер намагатиметься слухатися її та виконувати вказівки, то його слабкість їй не сподобається. Якщо чоловік, навпаки, почне відстоювати свої права, вона відчує неповагу. Поруч з такою жінкою чоловік буде постійно плутатися. Від левиці дуже важко піти. Адже піти може тільки вона, і в жодному разі не від неї!

Близнюки

Якби була воля представниці Близнюків, вона б не вийшла заміж. У шлюбі занадто багато заборон. А це суперечить уявленню про щастя представниці цього знака. На початку спільного проживання всі Близнюки щасливі. Тоді в побуті немає проблем і панує романтика. Але у цієї жінки є проблема: вона не любить одноманітність. Якщо їй стане нудно, вона почне шукати пригод. І совість не зупинить її. Представниці цього знака вважають, що бути щасливим – це найголовніше в житті. Якщо щастя немає, потрібно розлучитися і дати шанс іншому. Тільки поки представниця Близнюків шукає нове кохання, вона не покидає колишню сім’ю.

Риби

На перший погляд здається, що представниці Риб – турботливі дружини. Але тільки після весілля можна побачити всі їхні мінуси. Вони можуть вичавлювати жалість і чудово маніпулювати людьми. Особливо це стосується близьких людей. Якщо ці методи не допоможуть, то Риба підніме істерику, або включить ігнорування. Ці жінки розуміють, що такий психоз ще не зміцнив жодну сім’ю. Однак не змінює своєї поведінки. Вона робить так, тому що вважає, що це єдиний спосіб зберегти сім’ю разом. Але це неправильна тактика.

Стрілець

Представниці Стрільців – хороші дружини. При необхідності вони можуть знайти компромісне розв’язання проблеми. З ними завжди цікаво. Вони здатні певним чином наповнити відносини. Зазвичай виникає відчуття, що союз міцний. Однак якщо чоловік вважає, що жінка повинна бути домогосподаркою і тільки виховувати дітей, то він не пара жінці народженій під знаком Стрільця. Ці жінки ніколи не будуть просто так миритися з домашнім господарством. Вони не розуміють, як можна натирати посуд, щоб блищав і не сумувати за зовнішнім світом. Адже ніхто не помре, якщо немає ідеальної чистоти та різноманітної їжі. Такий підхід приймає не кожен чоловік.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *