Сім`я забрала до себе 3-х дітей n0мuрaючої сусідки. Вони повернулися додому, і не просто повірили своїм очам…

Їх сусідка n0меpла від рaку, але подивіться, що сталося, коли вони повернулися додому …

Є хороші сусіди, а є Тіша і Кевін. Одного разу в двері пари постукали. Це виявилася їхня сусідка Одрі.

Одрі була самотньою матір’ю трьох дітей. Вона погано себе почувала, тому вирішила звернутися до лікаря. Коли лікар направив Одрі в лікарню для проведення різних аналізів, вона зрозуміла, що їй потрібен хтось, хто нагляне за її дітьми.

Єдина проблема … У неї не було нікого, до кого можна було б звернутися з таким проханням.

Одрі була в розпачі, тому, хоча вона і не знала своїх сусідів, але зважилася постукати в їх двері.

Одрі запитала Тішу і Кевіна, у яких було п’ятеро своїх дітей, чи можуть вони доглянути за трьома її дітьми вночі. І, незважаючи на повний будинок, добродушна пара погодилася.

Після тривожного очікування результатів анaлізів, Одрі отримала довгоочікуваний дзвінок від свого лікаря. На жаль, новини не були хорошими. Лікарі поставили Одрі діагноз рaк шлyнка в остaнній стaдії.

Одрі зрозуміла, що у неї залишилося мало часу. Але перш ніж покинути цей світ, вона хотіла переконатися, що з її дітьми все буде добре.

Хоча Одрі  не була дуже добре знайома з Тішею, вона запитала її і Кевіна, хотіли б вони взяти на виховання ще трьох її дітей. І знову Тіша і Кевін сказали «так».

Одрі незабаром програла свою борoтьбу з рaком, але, принаймні, вона знала, що її діти будуть в хороших руках добрих сусідів.

Одна телевізійна компанія дізналася про вчинок Тіші і Кевіна, як самовіддано пара взяла на виховання дітей Одрі, і вирішила що-небудь зробити в знак поваги для них.

Пару з дітьми попросили кілька днів пожити в готелі, повідомивши, що для них готується приємний сюрприз. Повернувшись додому, його мешканці не могли повірити очам.

Як виявилося, місцева комуна зібрала гроші на ремонт будинку великого сімейства. На зібрані кошти вдалося повністю відремонтувати будівлю і обладнати її новими меблями і технікою. Тепер діти з радістю будуть проводити час в оновлених дитячих кімнатах, а затишна вітальня, я впевнений, стане місцем для сімейних посиденьок.

Фото взято з вільних джерел

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *