Перестаньте залишати зарядний пристрій в розетці! Ось, до чого це може призвести …

Всі ми кожен день навіть по кілька разів заряджаємо гаджети. Тому більшість звикла не витягувати зарядний пристрій з розетки ніколи або тільки при необхідності.

Адже кожний раз не хочеться діставати його, скоро доведеться заряджати знову. Але більшість досі не знає, що залишати зарядне дуже небезпечно.

Коли ви залишаєте зарядний пристрій без догляду в розетці, то порушуєте правила безпеки. Справа в тому, що пожежі часто виникають через коротке замикання. Для цього потрібен лише скачок в напрузі.

Звичайний користувач навіть не буде знати, що з його зарядкою щось не так. Також мало хто замислюється про її оригінальність, а дешева китайська підробка навряд чи може справно працювати.

Провідний науковий співробітник кафедри високих напруг, Руслан Борисов, розповідає, що зарядний пристрій під час грози теж не можна ні в якому разі залишати в розетці і інших приладів це теж стосується.

Краще відключити все живлення в будинку. Він також розповів, що працює зарядний пристрій вхолосту продовжує споживати електроенергію, і ще може викликати пожежу при нагріванні в літній період.

Більше це стосується сільських місцевостей. тому що вік дротів дуже великий. Уважного ставлення потребує сама зарядка. Коли пристрій нагрівається під час роботи – це нормально. Але якщо воно продовжує нагріватись, коли нічого не заряджається, тоді це проблема.

Тому будьте обережними та дотримуйтесь техніки безпеки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *