Те, що ви побачите першим на зображенні, розповість про ваш справжній страх

Сьогодні пропонуємо тест, який покаже ваш найбільший страх.

Проектні тести допомагають зрозуміти стан психіки людини, особливості особистості, цінності, цілі, механізми захисту, страхи, комплекси, травми і багато іншого. Ці тести допомагають виявити те, що приховано в підсвідомості і не може бути розкрито іншими способами.

Проективний тест: чого ви боїтеся

Проектні тести використовують психологічне явище під назвою «проекція», тобто захисний механізм, коли почуття, бажання і власні імпульси приписують іншому об’єкту, людині або зовнішньому явищу.

Сьогодні пропонуємо ТЕСТ, який покаже ваш найбільший страх.

Що ви побачили на зображенні першим? Який елемент привертає більше вашої уваги?

Дізнайтеся, що це означає. 

1. ДІВЧИНКА.

Якщо вашу увагу привернула дівчинка, що сидить на траві, це означає, що, швидше за все, у вас існують пригнічені ще в дитинстві емоції або несвідома травма.

Це може бути перинатальна травма або подія, яка сталася в ранньому дитинстві. Є небезпечні або травматичні події, які пригнічують наш розум, але питання в тому, щоб повернутися до тих подій, оживити їх в пам’яті щоб усунути негативні наслідки.

Ось приклади травм або страхів, які підсвідомість може пригнічувати:  ризик смерті під час пологів, відсутність інтимних відносин з матір’ю (недостатні ласки, обійми, поцілунки), почуття покинутості, відсутність уваги до потреб дитини, вас залишили на тривалий час на самоті в лікарні, і т.д.

Ці події потім проектуються на несвідомі ситуації в дорослому житті.

2. МЕТЕЛИК.

Метелик є одним з центральних елементів картинки, тому він зміг привернути вашу увагу. Ця комаха має різні значення в різних культурах.

Наприклад, сновидіння з метеликами вважаються хорошою ознакою і означають, що у ваше життя приходить щось нове. Однак, якщо метелик зникає в темряві, це може означати, що трапиться щось погане або ви втратите доленосний шанс.

У деяких культурах метелики навіть вважаються носіями мертвих душ, а білі метелики – душами померлих немовлят. Ви можете відчувати дивний зв’язок з потойбічним світом і можете опинитися у важкій депресії. Можливо, у вас недавно помер хтось із близьких або рідних.

3. ПОЛУНИЦЯ.

Полуниця знаходиться в центрі цього зображення. Це символ, який представляє серце. У давнину полуниця вважалася ягодою любові.

Легенда свідчить, що коли помер Адоніс, горе богині Венери було настільки сильним, що вона не переставала його оплакувати. Її сльози, в формі серця, впали на Землю і стали полуницею.

Водночас ви шукаєте відносин з іншими людьми, що створює емоційний дуалізм. З одного боку, ви хочете відносин, з іншого боку, у вас є незрозумілий страх. Походження цих емоцій криється в ваших відносинах з батьками або в стосунках ваших батьків. Їх любов є прикладом і основою для ваших власних відносин.

Якщо ви відчували брак любові між батьками, то, можливо, взяли ці образи, емоції і страхи, пережили їх як власні і перенесли в свої відносини з іншими людьми (особливо романтичні відносини).

4. ЧЕРЕП.

Череп, не відкрито присутній на цій картинці, але всі інші елементи утворюють оптичну ілюзію.

Якщо ви опустили всі реальні елементи і спочатку побачили череп, це означає, що у вас є внутрішній страх смерті, який може проявлятися у вигляді нападів страху і паніки в звичайних життєвих ситуаціях.

Страх смерті є нормальним для більшості людей, але іноді він виростає до нестерпних розмірів. Цей страх може бути викликаний певними ситуаціями.

Ви, можливо, були свідком чиєїсь смерті, були учасником форс-мажорних обставин або переживаєте з приводу смерті ваших родичів.

Можливо, таким чином вам ввижається померлий і забутий член сім’ї.

5. ДЕРЕВА.

На цьому малюнку ми бачимо 2 дерева, розташованих на периферії, а їх крони з’єднуються, утворюючи міст.

Це означає, що вам притаманні 2 індивідуальності. У крайніх випадках ця двоїстість виражається біполярним розладом або шизофренією.

Найсмішніше, що один з цих людей (або обидва) є тільки проекцією ваших емоцій, рішень, настрою і т.д. Це неможливо описати, тому що це дуже індивідуально і вимагає тривалого спостереження.

Якщо у вас спостерігаються дуже різкі зміни настрою або надмірні і постійні симптоми, які заважають повсякденному житті, варто відвідати фахівця.

Нарешті, підкреслимо, що цей тест не є медичним діагнозом. Це всього лише тест, який може дати дуже загальну інформацію про вас.

Перш ніж робити які-небудь висновки про свій стан завжди варто проконсультуватися з фахівцем в цій галузі. Ми сподіваємося, що цей тест вам сподобався і ви дізналися щось цінне.

А який предмет на цьому зображенні привернув вашу увагу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *