Поза, в якій ви зазвичай сидите, може розповісти про вас набагато більше, ніж ви думаєте!

За словами психологів, які вивчають «мову тіла», будь-яка прийнята людиною поза багато говорить про її наміри.

Справа в тому, що ми приймаємо ту або іншу позу підсвідомо, майже не віддаючи собі в цьому звіту. І саме через підсвідомість проявляються наші приховані глибинні інстинкти і бажання.

Наприклад, ось що можна визначити по тому, як людина тримає ноги в позі сидячи:

1.Носки направлені до середини , п’яти нарізно.

Часом люди, які віддають перевагу сидіти в такій позі, старанно не помічають проблем, керуючись принципом «Якщо накритися ковдрою з головою, то чудовисько піде», і вірять, що все налагодиться саме собою.

Іноді такий підхід спрацьовує – і тоді вони радіють, а іноді дає збій – в цьому випадку проблеми зазвичай перекладаються на чужі плечі.

З цими особами дуже легко спілкуватися, вони не «в’язкі» – здатні швидко перемикатися, вкрай рідко «пережовують» одну і ту ж думку протягом дня. Вони дуже креативні, чарівні, трішки інфантильні і трохи навіжені.

Такі люди часто спочатку говорять, а потім думають про те, що сказали.

2. Нога закинута на ногу.

Люди, які вибирають цю позу, мрійливі, володіють добре розвиненою уявою і люблять умовний спосіб: «Ах якби! ..»

Серед цих осіб частенько трапляються ті, кого називають «душею компанії», з ними рідко буває нудно – вони постійно генерують нові, часом божевільні, ідеї.

Такі люди обожнюють подорожувати і легко обзаводяться новими знайомствами. Вони чимось нагадують шкатулку, з якої вистрибує чортик, коли її відкривають. Навряд чи вони стануть терпляче чекати понеділка або нового року, щоб почати життя з чистого аркуша. Навіщо – адже можна почати негайно!

В одну мить змінити імідж, партнера, сферу діяльності, місто або навіть країну проживання – для них в порядку речей.

3. П’яти разом, носки нарізно.

Люди, які ставлять ноги таким чином, більше за інших знають про те, яким повинен бути справжній комфорт. Вони, може бути, і не стануть влаштовувати на вихідних шопінг-марафон в надії створити ідеальний імідж, але зате здатні витратити масу часу на те, щоб вибрати новий парфум або крем.

Їхні стосунки з одягом і речами бувають дуже складними – в цьому плані ці особи дуже примхливі і вибагливі.

Досить часто їх оточують так званий «безлад» і «хаос» – але в тому, що іншим здається безладом, існує якась логічна система: будь-яка потрібна річ може бути знайдена господарем з закритими очима.

Їх «слабка ланка» – невміння концентруватися на чомусь одному. Вони досить довго зосереджуються і так же легко відволікаються від теми.

4. Ноги разом.

Люди, які віддають перевагу сидіти саме в такій позі, як правило, не люблять спізнюватися самі і насилу виносять, коли спізнюється хтось інший.

Вони розважливі, інтелігентні, ранимі, вважають, що поганий мир кращий за добру сварку і відчувають незручність, якщо поруч з ними хтось демонструє свої почуття на публіці (і неважливо, що це – пристрасний поцілунок або подружні «розборки»).

Якщо людина любить сидіти, з’єднавши ноги, і при цьому спирається на всю ступню, то вона досить прямолінійна, відкрита, можливо, трішки різка і, швидше за все, педантична за вдачею.

Якщо ж в цій позі вона вважає за краще піднімати носки туфель, спираючись на каблуки, то будьте впевнені – її бронепоїзд стоїть на запасній колії. Така людина хоч і виглядає стриманою, насправді завжди готова дати відсіч всім і кожному; світ для неї – вороже середовище, а будинок – свого роду притулок, фортеця, за стінами якої можна сховатися від усіх негараздів.

Будь-яке зауваження на свою адресу вона сприймає як натяк на те, що з нею не все в порядку, і миттєво починає контратаку.

5. Ноги в сторону.

Люди, яким подобається сидіти саме так, як правило, не дуже рвуться вступити в шлюб, а якщо і вступають, то не поспішають обзаводитися потомством перш, ніж здобудуть освіту і зроблять кар’єру, бо вважають, що всьому свій час.

Їх відрізняє наполегливість (часом переходить в упертість) і цілеспрямованість. Честолюбство змушує цих людей забути про капризи і рухатися вперед – туди, де збуваються мрії.

Їм надзвичайно важливо те, як вони виглядають. Стороннім спостерігачам і невтямки, які зусилля готові докласти ці особистості для підтримки себе в ідеальній формі.

В глибині душі, десь дуже глибоко вони трішки не впевнені в собі, тому часто приймають критику (нехай навіть саму конструктивну і доброзичливу) в штики.

А ви згодні з такими характеристиками? Поділіться цією статтею з друзями і близькими!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *