Талановиті або маса амбіцій: що форма пальців на ногах розповість про ваш характер

Чи знаєте ви, що форма ваших пальців на ногах може розкрити багато талантів? Дивно, але це насправді так! Існує спеціальна наукова практика – педомантія. Вона пропонує розшифровку характеру людини та її здібностей в залежності від ліній стопи і форми пальців ніг. Звичайно, це не настільки відома практика, як хіромантія, але у неї теж є свої послідовники!

Якщо ви хочете перевірити, чи здатна педомантія дати точне визначення ваших головних рис, то погляньте на картинку. Виберіть зображення пальців ніг, яке відповідає вашим, і читайте опис!

Форма №1

Ви – творча людина, яка не бачить життя без щоденного розвитку своїх талантів. Крім того, у вас досить розвинений інтелект, що дозволяє знаходити нестандартні рішення складних завдань. Завдяки цьому ви в змозі вибратися з самої заплутаної ситуації. Але не обійшлося без ложки дьогтю. На жаль, вам не вистачає впевненості у власних силах, через що ви рідко доводите до кінця початі проекти.

Форма №2

Ви – джерело незвичайних здібностей. Якщо ви за щось взялися, то завжди прагнете завершити розпочату справу. Вам вистачає енергії, щоб займатися відразу декількома проектами. Винахідливість – ось ваш коник, але також ви педантичні і не звикли відмовлятися від своїх ідеалів.

Форма №3

Про вас можна сказати – природжений лідер. Ви вмієте вести за собою людей, але прагнете лише до того, щоб домогтися цілей. Ви ставите перед собою завдання, які самі ж і виконуєте. Будь-яку справу ви намагаєтеся зробити з максимальною самовіддачею. Але ваш перфекціонізм іноді дратує оточуючих. Вам варто не так явно його демонструвати, щоб уникнути заздрості з їх боку.

Форма №4

Найбільше в житті ви цінуєте спілкування з дорогими вам людьми. Сім’я і друзі завжди будуть стояти для вас на першому місці. Якщо близька людина чимось ділиться з вами, то ви прагнете допомогти її будь-якими доступними способами. Ваша підвищена емоційність часто заважає самому насолоджуватися власним життям. Ви занадто чуйні, але часто забуваєте про себе.

Форма №5

Хоча у вас маса амбіцій, але ви не робите нічого для того, щоб їх реалізувати. Якщо ви чекаєте, що вам з неба впаде багатство і популярність, то це показник наївності. Навколишні часто вважають вас кумедним, але при цьому не сприймають всерйоз. Їх можна зрозуміти, адже ви не особливо прагнете проявити себе.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *